برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۴۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
هافبک تیم صنعت نفت آبادان گفت: بچه های ما انگیزه فراوانی برای جدال با استقلال دارند و برای برد به ورزشگاه آزادی می رویم.
کاپ: میلاد جهانی درباره آخرین وضعیت صنعت نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است.کم کم بدن ها وضعیت خوب خودش را پیدا می کند. دو سه بازیکن هم به تازگی به جمع ما اضافه شده اند.
 
وی در ادامه افزود: بازی با صبا اولین بازی ما بود. خیلی از بازیکنان ما جوان بودند و سخت بود که بخواهند بازی کنند. در بازی با تراکتور نمایش بهتری داشتیم. ما تقریبا با تیم ملی بازی داشتیم. تراکتوری ها اکثرا بالای 800 میلیون پول قراردادشان بود و با ما زمین تا اسمان فرق داشتند. باید فشار می آوردند و خدا را شکرتوانستیم به یک امتیاز ارزشمند دست پیدا کنیم.
 
بازیکن تیم نفت آبادان در ادامه خاطرنشان کرد: ما پارسال در لیگ هم به همین گونه عمل کردیم. بعد از گذشت 4 هفته به دوران اوج رسیدیم و در نهایت لیگ برتری شدیم. باید قلق لیگ برتر دستمان بیاید. مطمئن باشید نفت به رتبه تک رقمی فکر می کند. می خواهم با بازی های خوبم نشان دهم آبادانی ها الکی به من داگلاس کاستا نمی گویند.
 
وی درباره علت افتش و همچنین اوج گیری دوباره اش بیان داشت: من اشتباه کردم که از گسترش راهی خونه به خونه شدم. از تیمهای لیگ برتری پیشنهاد داشتم. نتواسنتم به این تیمها راه پیدا کنم. به خونه به خونه آمدم. روش کاری اکبر میثاقیان با من سازگار نبود و آقا نادر در نفت آبادان من را دوباره احیا کرد. خدا را شکر دوباره به لیگ برتر برگشتم و ان شاء الله بتوانم جواب اعتماد اقای دست نشان را پس بدهم و همچنین مردم آبادان را خوشحال کنم.
 
هافبک تیم نفت آبادان درباره بازی با استقلال و سابقه گلزنی اش به پرسپولیس گفت: من با لباس گسترش و در ورزشگاه آزادی به پرسپولیس گل زده ام اما هنوز موفق به گلزنی به استقلال نشده ام. این تیم تیم خوبی است اما امسال مثل پارسال نیست و مانند ما مشکل بدنی دارند.
 
جهانی در پایان گفت: ما انگیزه بسیار زیادی داریم و حتی بیشتر از استقلال. چرا که جوانان ما می خواهند در ورزشگاه آزادی نشان دهند هیچ چیز کمتر از استقلال و ستاره هایش ندارند. برای برد به میدان می رویم.  
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: