برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۴۹۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۴
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: در دیدار با سید حسن نصرالله بر تعمیم ثبات امنیتی ایران در کشورهای منطقه، تاکید شد.
دانشجو: هاجر چنارانی در گفتگویی با اشاره به دیدار هیات پارلمانی با سید حسن نصرالله در سفر به لبنان گفت: در سفر به لبنان با دبیر کل حزب الله لبنان دیدار داشتیم و شرایط پیش روی کشورهای مختلف منطقه همچون عراق، سوریه، بحرین و ترکیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به توانایی ایران برای نقش آفرینی در به وجود آوردن امنیت در منطقه خاورمیانه، افزود: با توجه به امنیت کاملی که درکشورمان حاکم است، محور گفت‌وگو تعمیم ثبات امنیتی ایران در کشورهای منطقه بود تا از این طریق وضعیت به گونه ای رقم بخورد که در یک شرایط مطلوب کشورهای مختلف منطقه از ثبات لازم در حوزه امنیت برخوردار باشند.
 
وی گفت: نتیجه گیری کلی که در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت این بود که شرایط پیش روی منطقه به سود جبهه مقاومت در حال رقم خوردن است و طبیعتا در این وضعیت، استراتژی دشمن برای برهم زدن ثبات در منطقه رو به شکست است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: پیش از این دیدار، علاء الدین بروجردی رییس و هاجر چنرانی و شهروز برزگر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر سر مزار شهدای حزب الله لبنان حضور پیدا کرده و با وزیر امور خارجه لبنان و اعضای فراکسیون حزب الله مجلس لبنان دیدار داشتند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: