برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۴۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۹
نماینده مردم اردبیل، سرعین و نمین در دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ۸صبح:
حقیقت پور با تاکید بر توزیع سهم عادلانه گفت: مدیران ما نه تنها در مسیر امام و مقام معظم رهبری را در این خصوص حرکت نکرده اند بلکه به فرزندان فرزندان ، دامادها و دختران شان اجازه داده اند که چنگ اضافی به انقلاب بزنند و فکر کنند که این متاعی است که هر کسی که زورش رسید باید بردارد و ببرد.
هشت صبح:  منصور حقیقت پور، نماینده مردم اردبیل، سرعین و نمین در دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار "۸ صبح" با بیان اینکه مدیران کشور ما منهای مقام معظم رهبری که بارها هم تذکر دادند، دچار یک غفلت شدند اظهار داشت: در این غفلت ما مدیریت جهادی و مدیریت عارفانه و زاهدانه ای که امام مان داشتند را فراموش کردیم و به دنبال مدیریت اشرافی و زندگی های لوکس رفتیم.

وی با تاکید بر اینکه ما غفلت کردیم گفت: ما می توانستیم آموزه های امام مان را به عنوان یک رهبر کاریزما که در روستایی در جماران نشست و دنیا را تکان داد سرلوحه خود قرار دهیم، ما آن مدیریت توام با برکت و توام با لطف الهی را کنار گذاشته ایم و به دنبال مسائل دیگر رفته ایم.
حقیقت پور بیان داشت: ما از آموزه های اخلاق مدیریتی و همچنین از وزن گرایشات دنیاطلبانه مدیران مان غفلت کرده ایم.

وی افزود: مدیران ما باید از این مسیر برگردند و همه مثل امام و مقام معظم رهبری زندگی کنند و ببینند که امام و مقام معظم رهبری چه سهمی را برای خود برداشتند.

نماینده سابق مردم اردبیل در مجلس با تاکید بر اینکه چرا این سهم عادلانه توزیع نمی شود، یکی باید برای انقلاب خون بدهد و یکی هم باید جیب انقلاب را بزند تصریح کرد:  آیا این عدالت است که یکی برای انقلاب خون بدهد و دیگری جیب انقلاب را بزند؟

وی با تاکید مجدد بر غفلت در این حوزه یادآور شد: ما باید اخلاق و سلوک امام را منشا رفتارها و حرکت های خود قرار داده تا بتوانیم راه سخت مدیریت بر کشور را با استفاده از این ظرفیت جوابگو باشیم که البته این اقدام ساده ای نیست.

حقیقت پور افزود: حال آنکه نه تنها این مسیر را طی نکردیم بلکه اجازه دادیم فرزندانمان ، دامادها و دخترانمان چنگ اضافی به انقلاب بزنند و فکر کنند که این متاعی است که هر کسی که زورش رسید باید بردارد ببرد. خیر چنین نیست و ما نباید از سفره انقلاب جیب مان را پر کنیم.

وی در پاسخ به این که آیا فساد شکل گرفته در جامعه می تواند به ضعف قانون برگردد یا خیر، گفت: قطعا ضعف قانون نیز داشته یم چون بالاخره وقتی شخصی وام های کلان می گیرد مطابق قاعده و قوانینی آن را دریافت می کند لذا همین دریافت ها می تواند ضعف قانونی محسوب شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: