برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۴۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
به دنبال برخی انتقادها در خصوص برگزاری مراسم برترین‌های لیگ در فصل پانزدهم که توسط سازمان لیگ برگزار شد، فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای صادر کرد.
فدراسیون فوتبال: متن اطلاعیه بدین شرح است:

به دنبال انجام مراسم برترین‌های مسابقات لیگ در فصل پانزدهم و انتشار برخی انتقادات، فدراسیون فوتبال اعلام می‌دارد که سازمان لیگ از کلیه عوامل همکار با این سازمان در برگزاری مسابقات لیگ برتر جهت حضور در مراسم فوق دعوت به عمل آورد و بسیاری از این عزیزان نیز در این مراسم حضور یافتند.

از سویی دیگر و بنابراعلام قبلی در دعوتنامه سازمان لیگ، ساعت شروع مراسم 20:30 اعلام شده بود و مطابق با برنامه ریزی از پیش تعیین شده، از سوی این سازمان بعد از ادای فریضه نماز و صرف شام مراسم آغاز می‌شود که مطابق با همین زمانبندی مراسم اجرا شد.

از سوی دیگر هماهنگی با سازمان صدا و سیما برای پخش مستقیم تلویزیونی یک الزام بوده و بر همین اساس  مراسم برترین‌های لیگ با هماهنگی از پیش تعیین شده و مطابق برنامه و هماهنگی‌های انجام شده با صدا و سیما پخش شد.

همچنین در زمان اهدای جوایز از عزیزانی دعوت شد که به‌طور مستقیم با موضوع ورزش و به خصوص برگزاری مسابقات لیگ در ارتباط هستند.

یگان ویژه نیروی انتظامی، سازمان صدا و سیما، حراست وزارت ورزش و جوانان و ارکان قضایی مرتبط با فوتبال در طول برگزاری مسابقات لیگ همواره در کنار این سازمان بوده و از این رو علاوه بر استفاده از چهره‌های ورزشی حاضر در مراسم، از کسانی که در برگزاری مسابقات همکاری مستقیم داشتند نیز استفاده شده است.

برخی از انتقادات مطرح شده خیرخواهانه و سازنده بوده و قطعاً سازمان لیگ فوتبال در برگزاری مراسم آتی خود از آنان استفاده خواهد کرد و برخی دیگر از انتقادها نیز ریشه در مسائل خاص دارد که در این اطلاعیه که به منظور تنویر افکار عمومی صادر شده است، مجال پرداختن به آن نیست.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: