برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۴۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
شجاع پوریان عضو شورای شهر تهران:
شجاع پوریان با تاکید بر اینکه قطعا احمدی نژاد کاندیدای اصلی اصولگرایان نخواهد بود گفت: اصولگرایان به احتمال قوی یک کاندیدای اصلی غیر از احمدی نژاد خواهند داشت و احتمال آنکه دکتر احمدی نژاد با توجه به عملکرد آسیب پذیر و قابل نقد خود در عملکرد دو دوره گذشته اش که در پیش روی افکار عمومی و فعالان سیاسی هست انتخاب شود بعید به نظر می رسد.
به گزارش هشت صبح: ولی الله شجاع پوریان، عضو شورای شهر  در پاسخ به سوال میزان احتمالی که  احمدی نژاد کاندیدای اصلی اصولگرایان باشد گفت: این حدس و گمان ها معمولا در فضاهای غیرواقعی نسبت به فضاهای انتخاباتی ما که معمولا در آستانه انتخابات شکل می گیرد واقعی و جدی به نظر نمی رسد.

شجاع پوریان با تاکید بر اینکه قطعا احمدی نژاد کاندیدای اصلی اصولگرایان نخواهد بود گفت: : اصولگرایان به احتمال قوی یک کاندیدای اصلی غیر از احمدی نژآد خواهند داشت و احتمال آنکه دکتر احمدی نژاد با توجه به عملکرد آسیب پذیر و قابل نقد خود در عملکرد دو دوره گذشته اش که در پیش روی افکار عمومی و فعالان سیاسی هست انتخاب شود بعید به نظر می رسد.

وی گفت: حتی آرشیو انتقاداتی که اصولگرایان در دوره دوم ریاست احمدی نژاد از وی داشتند چنانچه همان اظهارات بخواهد واگویی و دوباره تکرار شود در فضای انتخابات نگرانی ایجاد خواهد کرد.
این عضو شورای شهر  با تاکید بر اینکه بسیار بعید به نظر می رسد که گزینه اصلی اصولگرایان در انتخابات آتی احمدی نژاد باشد تصریح کرد: به نظر می رسد اصولگرایان یک کاندیدای اصلی دارند که الان با توجه به اینکه تا زمان انتخابات هنوز فاصله هست، برگ اصلی شان را رو نخواهند کرد.

این عضو شورای شهر تهران یادآور شد: چنین به نظر می رسد که  ما شاهد ایجاد فضای دو قطبی بین دکتر روحانی به عنوان کاندیدای اصلی جریان اعتدال و اصلاحات و کاندیدای جریان اصولگرا باشیم که البته کاندیدای جریان اصولگرا به احتمال قوی گزینه ای غیر از دکتر احمدی نژاد خواهد بود.

وی گفت: به نظر من هر چه به فضای انتخابات نزدیک تر شویم مردم احساس می کنند که کشور در شرایط دوگانه ای قرار گرفته که ممکن است عبور از دکتر روحانی و عدم رای به ایشان در مرحله بعد باعث شود که کشور باز آسیب های جدی ببیند و پسرفت هایی را شاهد باشیم چراکه دستاوردهای حوزه بین المللی نیز از بین می رود لذا با همه دلخوری هایی که ممکن است در دولت یازدهم وجود داشته باشد البته با کندی و سختی بیشتری دوباره رای بیاورد.

شجاع پوریان گفت: احتمال می دهم اگر چه کارزاری که دکتر روحانی دارد کارزاری راحتی نخواهد بود و مثل دوره دوم ریاست جمهوری آقای خاتمی و هاشمی رفسنجانی نیست که روی کار آمدن آنها در دوره دوم کاملا معلوم و مشهود بود و مشکلات موجود باعث شده که  دولت یازدهم نتواند در حوزه اقتصادی گام های بزرگی بردارد اما در مجموع به نظر نمی رسد که شرایط به گونه ای رقم بخورد که دکتر روحانی برای دور دوم انتخاب شود.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: