برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۴۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: کی‌روش فقط تهدید می‌کند و هیچ کس دیگری را به جز خودش قبول ندارد.
میزان: درباره انتخابش به عنوان مدیر آکادمی استقلال اظهار داشت: قرار است روز شنبه حضورم در آکادمی استقلال نهایی شود. اگر بخواهند حکم صاد کنند من مدیریت آکادمی را قبول نخواهم کرد، من تنها در صورتی این مسئولیت را می‌پذیرم که قرارداد 3 ساله وجود داشته باشد.

وی افزود: مهمترین هدف من ساماندهی اکادمی است و این مسئله هم با داشتن زمان کافی امکان پذیر است. تا الان هم سامره را برای تیم امید استقلال و خدابنده را برای تیم نونهالان انتخاب کرده‌ایم.

پیشکسوت باشگاه استقلال با اشاره به اینکه مسئولیتش در این باشگاه باعث عدم انتقادش نمی‌شود تصریح کرد: من اگر انتقادی می‌کنم برای اصلاح رویه است و هیچوقت به دنبال تخریب نبوده‌ام. اگر باز هم یکی از مسئولان یا مربیان باشگاه اشتباهی داشته باشد من آن را عنوان می‌کنم.

روشن درباره اختلاف کی‌روش و برانکو گفت: به نظر من در این اتفاق کی‌روش مقصر است.  برانکو یک مربی درجه 3 محسوب می‌شود اما اصول حرفه‌ای را به خوبی رعایت می‌کند. متاسفانه کی‌روش فقط تهدید می‌کند و هیچ کس دیگری ا به جز خودش قبول ندارد. فدراسیون فوتبال باید این مربی را سر جای خودش بنشاند و اجازه ندهد او هر کاری که دوست داشت انجام دهد.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: کی‌روش به مربیان ایرانی احترام نمی‌گذارد و جالب اینکه کسانی را برای کادر فنی تیم ملی انتخاب می‌کند که هیچ وزن مربیگری ندارد. مارکار آقاجانیان انسان خوبی است و حتی شاگرد من بوده، اما او توانایی مربیگری در تیم ملی را ندارد و در حال حاضر هم بیشتر برای کی‌روش خبر می‌آورد. 
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی