برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۴۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
نخست وزیر رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی این رژیم به عملیات دلاورانه دو جوان فلسطینی در شهر تل آویو واکنش نشان دادند.
تسنیم: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از محل اجرای عملیات دو جوان فلسطینی در شهر تل آویو بازدید کرد و گفت که تدابیر شدیدی اتخاذ خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه،  دو جوان فلسطینی چهارشنبه شب در یک مجتمع تجاری در نزدیک مقر وزارت جنگ رژیم صهیونیستی تیراندازی کردند که در جریان آن چهار صهیونیست کشته و دستکم هفت نفر دیگر زخمی شدند.

نتانیاهو بعد از نشست امنیتی خود از جمله با اویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از محل عملیات بازدید کرد.

نتانیاهو گفت: "ما یکسری اقدامات هجومی و دفاعی را که برای اقدام علیه این پدیده اتخاذ خواهیم کرد، بررسی کردیم".

او افزود: "پلیس و ارتش و سایر دستگاههای امنیتی اقدامات فشرده ای را نه تنها برای دستگیری کسانی که در این تیراندازی دست داشتند بلکه همچنین جلوگیری از وقوع حوادث مشابه انجام خواهند داد".

در همین حال، دولت آمریکا به عنوان بزرگترین حامی و هم پیمان رژیم صهیونیستی عملیات دلاورانه دو جوان فلسطینی را به زعم خود "حمله تروریستی هولناک" خواند و گفت: نمی توان این حملات را توجیه کرد و ما در تماس با مسئولان اسرائیلی برای ابراز حمایت خود هستیم.

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه نیز در بیانیه‌ای "حمایت کامل خود از اسرائیل را" درقبال آنچه آن را به زعم خود تروریسم خواند، ابراز داشت.

نیکولای ملادینوف فرستاده ویژه سازمان ملل در امور خاورمیانه نیز به حمایت ضمنی از رژیم اسرائیل پرداخت و گفت: "همگان جلوی خشونت را گرفته و تروریسم را رد کنند".
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی