برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۳۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
کارشناس فوتبال ایران اعتقاد دارد علیرضا منصوریان بهترین گزینه برای هدایت استقلال بوده است.
بهمن فروتن درباره سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال به خبرنگار "ورزش سه" می گوید: اینکه هواداران استقلال نظرشان با هیأت‌مدیره برای انتخاب منصوریان یکسان است را می‌توان اتفاق خوبی دانست اما اگر واقعا هیأت‌مدیره صرفا به‌خاطر نظر هواداران این انتخاب را انجام داده باشد، درست نیست.

او ادامه می دهد: درمجموع حضور منصوریان روی نیمکت استقلال با توجه به شرایط فعلی مثبت است، چون او در نفت ٢‌سال خوب را سپری کرده و مربی جوان و باانگیزه‌ای است. در ضمن تجربه کاپیتانی در این تیم به منصوریان کمک می‌کند تا از پس حواشی هم بربیاید و جلوی برخی اتفاقات بایستد.

کارشناس فوتبال با اشاره به سایر گزینه های مربیگری استقلال تاکید می کند:  در برابر گزینه‌های دیگری که برای نیمکت استقلال مطرح شده بودند،‌ منصوریان از هر نظر یک سروگردن بالاتر است. شرایط فعلی او را می‌توان با قلعه‌نوعی ١٠‌سال قبل مقایسه کرد که یک مربی جوان بود و توانست در نخستین حضورش روی نیمکت نتایجی خوبی را به دست بیاورد. البته باید به منصوریان زمان لازم را بدهند.

فروتن صحبت هایش را اینطور به پایان می برد: اتفاقی که برای برانکو رخ داد و باشگاه پرسپولیس پشت او ایستاد، باید برای استقلالی‌ها درس عبرت باشد تا پروسه مربیگری او در استقلال به درستی صورت بگیرد. با این‌که مربیان به خاطر دست‌های پشت پرده نقش پررنگی در فوتبال ایران ندارند، من منصوریان را ارجح‌ترین گزینه برای استقلال می‌دانم و امیدوارم هواداران مثل همین حالا تا پایان فصل از او حمایت کنند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: