برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۳۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
چند روزی است که خبر خوانندگی یک زن در یکی از تالارهای عروسی در قم سر و صدایی به راه انداخته است.


جام نیوز: چند روزی است که خبر خوانندگی یک زن در یکی از تالارهای عروسی در قم سر و صدایی به راه انداخته است. برخی در این باره می گویند: تالار عروسی پلمپ شد و برخی هم از عدم برخود با این تخلف آشکار سخن می گویند.
 
ماجرا از این آغاز شد که تصاویر و فیلمی از یک عروسی مختلط در یکی از تالار های عروسی در قم منتشر شد که زن خواننده ای را نشان می دهد که علاوه بر حضور با پوشش نامناسب و کشف حجاب در میان مردان و بصورت مختلط در حال خواندن ترانه است.
اما در ادامه، فیلم دیگری هم از این مجلس منتشر شد که نشان می دهد در کنار این خواننده زن مردانی با کت و شلوار مشغول رقصیدن در مقابل عروس و داماد هستند!
 
شاید تا اینجا انتظار عمومی فقط این بوده باشد که با متخلفان این ماجرا و قبح شکنی، آن هم در شهر مذهبی قم برخورد صورت پذیرد به خصوص با تالار عروسی ای که اجازه چنین مجلسی را داده است.
 
اما نکته حائز اهمیت اینجاست که دادستانی قم اخیر اظهار داشته که خوانندگی این خانم در قسمت خانم ها بوده است!
 
وی از اجرای خواننده زن در یکی از تالارهای استان قم یاد کرده و  در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها گفته است: «این خواننده در مجلس «زنانه» اجرا داشته و دادستانی برای برهم نریختن مراسم عروسی این تالار را پلمب نکرده اما با توجه به اینکه این امر مخالف با ارزش‌های شهر قم است، برخوردهای لازم با افراد متخلف انجام می‌شود.»
 
این ادعای آقای دادستان در حالی صورت گرفته است که همگان تصاویر و فیلم های این مراسم را که به صورت مختلط برگزار شده، دیده اند.
 
 هر چند این رسانه از انتشار فیلم کامل این مراسم که در تمام شبکه های اجتماعی پیش از انتشار این خبر منتشر گشته است به دلیل نشر و اشاعه فحشا خودداری می کند اما صرفا برای روشن شدن اذهان عمومی  به ویژه دادستان محترم و مراجع امنیتی چند تصویر از این مراسم را که هم مختلط بوده و هم اینکه اتفاقاً مردان به همراه خانم خواننده رقصیده اند را به نمایش در می آورد تا هم مشخص شود که مراجع  مرتبط نه تنها توجه  و بررسی ای نکرده اند بلکه گویا با سرپوش گذاشتن بر قبح صورت گرفته  برخوردی با متخلفان هم انجام نداده اند.
  
حال انتظار می رود مراجع قضایی پاسخ دهند چگونه چنین مجلس را مجلس زنانه خطاب کرده و از هر گونه برخورد با آن امتناع ورزیده اند.
 
لازم به ذکر است تصاویر و فیلم این مراسم در همه شبکه های اجتماعی منتشر شده و همگان دیده اند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: