برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۳۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه هم خودم را خراب کردم و هم اینکه طرفداران استقلال فکر می‌کنند که من بازیکن ضعیفی بودم.

افکارنیوز: مهدی مؤمنی تنها خرید داخلی استقلال در نیم‌فصل دوم لیگ پانزدهم بود، اما به جای اینکه مورد استفاده قرار بگیرد به‌طور میانگین یک بازی در میان از لیست 18 نفره تیمش خط می‌خورد. این بازیکن در گفت‌وگو با تسنیم درباره ناکامی‌اش در استقلال صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:

از نظر خودت دلایل بازی نکردنت در استقلال چه مسائلی بود؟

تنها به صحبت‌های عبدالله ویسی در شبکه ورزش بسنده می‌کنم. از او پرسیدند که چرا ستاره‌های سال گذشته او در فصل جاری نتوانستند درخشش لازم را داشته باشند که وی پاسخ داد، بازیکن باید بازی کند تا خودش را نشان دهد. ویسی اعتقاد داشت که اگر مهدی مؤمنی در پنج بازی بد بازی کرد، برای ششمین بار نیز به او فرصت می‌دادم تا اعتمادبه‌نفس وی بالا برود.

یعنی نگاه مربیان با هم تفاوت دارد؟

دقیقاً همین‌طور است. همه چیز بستگی به عملکرد مربی دارد که چطور از بازیکنش استفاده کند. از شما یک سؤال دارم؛ آیا یک بازیکن با 10 دقیقه بازی کردن می‌تواند خودش را نشان دهد؟ چطور می‌توانستم در نخستین بازی‌ام در استقلال که تنها 10 دقیقه به میدان رفتم و در آن جو خودم را ثابت کنم؟ از من انتظار داشتند گل بزنم و همه کار کنم، ولی چون این کار را نکردم، سه هفته بیرون نشستم.

فکر می‌کردی چنین جوی در استقلال برای تو به‌وجود بیاید؟

اگر می‌دانستم جو استقلال این‌گونه است و نگاه کادر فنی طور دیگری است، اصلاً به این تیم نمی‌آمدم. متأسفانه هم خودم را خراب کردم و هم اینکه طرفداران استقلال فکر می‌کنند که من بازیکن ضعیفی هستم، در صورتی که اصلاً فرصت بازی به من داده نشد. نمی‌دانم ترس آقایان از چه چیزی بود. در تمرینات خوب بودم، ولی فصل بدی را پشت سر گذاشتم. من انتخاب بدی کردم و باید ببینم شرایط در آینده چگونه پیش می‌رود.


پرویز مظلومی اعتقادی به تو نداشت، چون مدام در سکوها بودی.

حتماً مربیان استقلال به من اعتقاد داشتند که در نیم‌فصل به این تیم پیوستم، ولی نمی‌دانم پس از حضور در این تیم چه اتفاقی افتاد. ما پس از بدنسازی نیم‌فصل دوم به مصاف استقلال اهواز رفتیم. در این دیدار به من اعتماد کردند و از ابتدا بازی کردم. در بازی مقابل این تیم همه بازیکنان بزرگ و کوچک بد بازی کردند، اما چوبش را تنها من خوردم.
 با این شرایط فکر می‌کنی در استقلال بمانی؟

اگر ماندم باید تلاش بیشتری کنم، اما اگر این اتفاق نیفتاد به تیمی می‌روم که به من اعتماد کنند.

 صحت دارد که در استقلال تصمیمات را تنها سرمربی استقلال نمی‌گرفت و افراد دیگری هم دخالت می‌کردند؟
از این مسئله چیزی نمی‌دانم!
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها