برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۳۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۱
اين باند و شبكه كه معرفترين آن فارسي ١ است وظيفه دارند در پيچ مثلا ليونل مسي ،دي كاپريو ،امينم و.....غيره با هويت ايراني از الفاظ زشت استفاده كنند كه يك ايراني وقتي پا به كشور ديگر ميگذارد به ديد يك بي فرهنگ و بي ادب به او نگاه شود.
مشرق: حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون به دنبال پیدایش توهین به شخصیت های معروف در صفحات شخصی آنها با اشاره به دست های پشت پرده این عمل ناپسند نوشت:   

شیطنت رسانه‌ای برای بی فرهنگ نشان دادن ایرانی‌ها +عکس 

نمونه هاي بسياري از توهين كنندگان وهتاكان فضاي مجازي كه توسط كشورهاي ضد ايراني اداره ميشوند. گروه منتسب به إل سعود و داعش و افراد افراطي صهيونيستي كه عامل آنان شبكه منحط فارسي١ ميباشد كه از همان اول هم اعلام شد اين شبكه فيلمهايش در هيج جا اجازه پخش ندارد و هدف آن ترويج خيانت در بين خانواده هـاي ايراني بود كه بعدها در محاكم به عنوان طلاقهاي فارسي١ شكل گرفت.
 
در هر صورت هدف، تخريب فرهنگ ايران است اين باند و شبكه كه معرفترين آن فارسي1 است وظيفه دارند در پيچ مثلا ليونل مسي ،دي كاپريو ،امينم و.....غيره با هويت ايراني از الفاظ زشت استفاده كنند كه يك ايراني وقتي پا به كشور ديگر ميگذارد به ديد يك بي فرهنگ و بي ادب به او نگاه شود و مهمترين اقدام افراد مزدور اين شبكه ها ايجاد تفرقه و ٢قطبي شدن بين مردم ايران كه در نهايت آرزوي آنان كه تجزيه ايران است بيانجامد.. نزديك به ١٠٠٠ اسكرين شات از پيجها دارم مردم ايران در فضاي مجازي يكپارچه شويد و اين پيجها را ريپورت كنيد.  

قدم به قدم داريم به هويت اين افراد كه با تشكيل شبكه و باند قصد آنان خيانت به كشور است نزديك ميشويم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: