برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۳۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰
سرمربی تیم ملی در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که کیفیت و نقش و طرح لبا‌س‌های جدید تیم ملی به وی ارتباطی ندارد.
خبرگزاری فارس: موضوع پوشاک تیم ملی طی سالیان اخیر در کنار سایر امکانات، مشکلات عدیده‌ای را برای این تیم به وجود آورده تا جایی که در زمان اسپانسرینگ آل‌اشپورت، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی و بازیکنان این تیم به دفعات با این برند آلمانی دچار مشکل شده و حتی کار تا اعتراض‌های پیاپی اعضای کادرفنی و بازیکنان به کیفیت و حتی طرح لباس‌های تیم ملی با برند آل‌اشپورت پیش رفت.

برهمین اساس و با پایان قرارداد آل‌اشپورت، به جای این برند آلمانی یک برند ایتالیایی به نام جیووا اسپانسرینگ پوشاک تیم ملی را برعهده گرفته و در این زمینه قراردادی بین جیووانبا فدراسیون فوتبال نیز امضا شد.

با این حال و پس از اینکه قرار است تا 3 سال جیووا لباس تیم ‌های ملی را تولید کند، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که کیفیت و نقش و طرح لبا‌س‌های جدید تیم ملی به وی ارتباطی ندارد و اساساً چون در این مورد با وی مشورتی صورت نگرفته، عواقب بعدی این قرارداد نیز به او مرتبط نیست.

از سوی دیگر شواهد نشان می‌دهد قرار است جیووا طبق قرارداد بهترین کیفیت ممکن را برای تیم ملی فوتبال ایران ارائه دهد و این در حالی است که چهارشنبه قرار است مراسم رونمایی از لباس جدید تیم ملی در هتل ارم تهران انجام شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: