برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۳۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۸
دبیرکل فدراسیون فوتبال به حاشیه‌پردازی‌های پس از جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد و تاکید کرد که هیچ درگیری در این جلسه صورت نگرفته است.
خبرگزاری ایسنا: علیرضا اسدی ، با اشاره به برگزاری جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال افزود: من از حرف و حدیث‌هایی که برخی از نشریات و رسانه‌ها درباره محتوای جلسه امروز مطرح کردند تعجب می‌کنم. خنده‌ام گرفته وقتی که شنیده‌ام عده‌ای نوشته‌اند در این جلسه اسدی و عزیزی خادم درگیر شده‌اند. نمی‌دانم این اکاذیب ساخته و بافته ذهن چه کسانی است و چگونه به خود اجازه می‌دهند که اتفاقی که رخ نداده را بیان و تفسیر کنند.

وی افزود: در جلسه هیات رییسه هیچ بحثی بین من و عزیزی خادم مطرح نبوده و درگیری رخ نداده است. اساسا جلسه امروز دستور کارش موضوع صلاحیت کاندیداها نبوده که بخواهد درباره یک کاندیدا بحث شود و درگیری ایجاد گردد. متاسفم برای افرادی که با تخیل نویسی دنبال بهره‌برداری حاشیه‌ای از اتفاقات فوتبال هستند. وقتی که خبری درباره درگیری‌ام با عزیزی خادم را خواندم خنده‌ام گرفت. واقعا باید به حال برخی از گزارش‌ نویسان ورزشی گریه کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه هیات رییسه بحث انتخابات فدراسیون فوتبال نیز مطرح شد یا خیر؟ گفت: دستور کار هیات رییسه انتخابات 18 اردیبهشت بود و درباره برگزاری این انتخابات مباحثی مطرح شد. متاسفانه هنوز هم عده‌ای آیه یاس می‌خوانند و می‌گویند که انتخابات برگزار نخواهد شد اما بنده به عنوان مسئول اجرایی انتخابات تاکید می‌کنم که انتخابات برگزار می‌شود و هیچ مشکلی درباره برگزاری ا نتخابات نیست.

وی افزود: تنها دغدغه‌ای که مطرح بوده، موضوع تصویب اساسنامه است که با پیگیری‌های انجام شده وزارت ورزش و جوانان در حال حل است و قطعا این موضوع نیز مرتفع خواهد شد و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

اسدی همچنین در پاسخ به اینکه شیوه برگزاری انتخابات ریاست در مرحله دوم چگونه خواهد بود گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال طبق اساسنامه سال 90 برگزار خواهد شد و این اساسنامه نیز درباره تعداد رای رییس منتخب صراحت دارد و بر اساس این اساسنامه رییس باید دو سوم آرا را کسب کند. این اساسنامه ملاک عمل خواهد بود. مگر اینکه در روز مجمع تصمیم خاص دیگری گرفته شود.

وی همچنین در پاسخ به اینکه چگونه انتخابات سال 90 فدراسیون در مرحله دوم با 1+50 رای بوده اما اکنون در 18 اردیبهشت قرار است در مرحله دوم ملاک دو سوم آرا باشد گفت: من مسئول برگزاری انتخابات سال 90 نبوده‌ام. آقایانی که آن سال انتخابات را برگزار کردند باید درباره آن شیوه پاسخ دهند. هر اتفاقی در آن مجمع افتاده به من مربوط نیست.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: