برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۳۴۶۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۷
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با خوشحالی از انتخاب گلش به عنوان برترین گل لیگ یونان گفت معتقد است ایران در جام جهانی روسیه خواهد بود.
خبرگزاری ایسنا: کریم انصاری‌فرد که با اختصاص بیش از 60 درصد آرا عنوان زننده بهترین گل فصل را کسب کرد در مصاحبه‌ای با این پایگاه اینترنتی گفت: اول از همه به خاطر دعوت از من تشکر می‌کنم. بسیاری از فوتبال دوستان ایرانی از رای یونانی‌ها به گل من خوشحال هستند و بنابراین از همه کسانی که به گل من رأی دادند تشکر می‌کنم، هواداران تیممان و البته فوتبالدوستان ایرانی. وقتی در آن صحنه پا به توپ شدم دیدم که فضای خوبی برای جلو رفتن من وجود دارد و به همین خاطر از این فضا استفاده کردم.

به گزارش sport-fraame، وی افزود: قبلا در تمرینات از این نوع گل به ثمر رسانده بودم و در آن صحنه هم همه چیز جور شد تا بتوانم به خوبی گلزنی کنم. من از این گل خیلی خوشحال بودم چرا که یک روز بعد از درگذشت دوست فوتبالیستم هادی نوروزی بود. من نمی‌توانستم در مراسم ختم او حضور داشته باشم و به همین خاطر این گل و خوشحالی بعد از آن تنها چیزی بود که می‌توانستم انجام دهم.

او در ادامه گفت: وقتی که برای اولین بار به اینجا آمدم با سرمربی تیم درباره شرایطی که داریم صحبت کردم. او به من گفت که تیم یک فصل دشوار را پیش‌رو دارد. او گفت در هر دیدار باید بجنگیم تا به هدفی که ترسیم کرده‌ایم برسیم. او به من گفت که باید آماده شوم و سطح بازی خودم را بالا ببرم. ما در پانیونیوس 26 برادر کنار هم هستیم و این از دلایلی است که پانیونیوس در جمع پنج تیم برتر لیگ جای گرفته است. هر روز تمرینات سختی داشتیم و همین به موفقیت تیم کمک کرد.

انصاری‌فرد افزود: قبل از اینکه به این تیم بیایم سه بار مختلف با سرمربی تیم صحبت کردم و به او گفتم که می‌خواهم برای پانیونیوس بازی کنم. در اوساسونا فرصت زیادی برای بازی کردن نداشتم و به همین خاطر می‌خواستم شرایط را تغییر دهم.

او درباره زندگی در یونان گفت: زندگی در آتن فوق‌العاده است و من زندگی در اینجا را دوست دارم. البته زندگی در اینجا با ایران متفاوت است اما نقاط اشتراک زیادی هم با ایران دارد. البته بیشتر از همه جا اول کشورم ایران را دوست دارم. ایران و یونان شباهت‌های زیادی با هم دارند و همین باعث شده است تا مشکل زیادی پیدا نکنم. تاکنون هیچ مشکلی اینجا نداشته‌ام و همه چیز عالی است. آتن خیلی بهتر از پمپلوناست.

انصاری‌فرد در پایان در مورد حضور ایران در جام جهانی گفت: خب ما در جام جهانی قبلی حضور خوبی داشتیم و توانستیم به خوبی کار کنیم. با حضور کارلوس کی‌روش در تیم شرایط خوبی در تیم ایران وجود دارد و دوست داریم در جام جهانی روسیه نیز حاضر باشیم. معتقدم هستم ایران با کی‌روش در جام جهانی روسیه هم حاضر خواهد بود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی