برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۲۹۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
پس از خط خوردن آقای گل لیگ از لیست پرسپولیس شایعات زیادی مطرح شد.
خبرآنلاین: مهدی طارمی امروز در لیست ۱۹ نفره تیمش نبود. او نبود و پرسپولیس نشان داد، بدون مهدی طارمی هم می تواند برنده باشد. برانکو ایوانکوویچ هر چقدر در دوران حضور در تیم ملی، چشمش را بر روی یکسری اتفاقات می بست و محافظه کارانه عمل می کرد، در پرسپولیس احتیاط را کنار گذاشته و سفت و سخت برخورد می کند. او حاضر شد حتی روی نام گابریل، هافبکی که تمام پرسپولیسی ها می گفتند باید بماند، خط قرمز کشید. پیام صادقیان را گفت نمی خواهد و محسن بنگر را با چند تبصره نگه داشت.

حالا به نظر می رسد چالش جدید برانکو مهدی طارمی است، بازیکنی که مدت زیادی از جنجالش در تمرین قرمزها نمی گذرد. مهدی در آن اتفاق نشان داد که هنوز به پختگی نرسیده و رسانه ها تصویری از او ساخته اند که شاید آنقدرها شبیه اش نباشد. تنها اندکی بعد، در بازی روز گذشته صبا برانکو طارمی را از لیست تیمش بیرون گذاشت تا شایعه پشت شایعه ردیف شود. اولین شایعه این بود که او قصد نداشت جلوی تیم دایی بازی کند اما مهدی در بازی رفت مقابل صبا بازی کرد و اتفاقا گل هم زد تا این شایعه رد شود.

شایعه دیگر این بود که او سرما خورده است اما اگر این اتفاق افتاده بود، پرسپولیسی ها در زمان خط زدن این بازیکن برای جلوگیری از شایعه این خبر را رسما اعلام می کردند که نکردند. گویا باید سومین شایعه را جدی گرفت که مربوط به دیر رفتن طارمی به اردو و رفتارهای بعدی اوست. اگر این شایعات حقیق داشته باشد، بی شک برانکو به سادگی از کنارش عبور نخواهد کرد. مهدی طارمی تازه در ابتدای راه است و به نظر نمی رسد این رفتارها بتواند آینده درخشانی را برایش رقم بزند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: