برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۲۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
نامزد پر ادعا و حراف ریاست جمهوری آمریکا در اقدامی برای جلب بیشتر آرا مدعی اطلاع ایران از مکان نگهداری یکی از اتباع آمریکایی ناپدید شده این کشور در خاورمیانه شد.
خبرگزاری فارس: «دونالد ترامپ» نامزد حراف ریاست جمهوری آمریکا روز گذشته (شنبه) در اقدامی برای جلب بیشتر آرا  مدعی اطلاع ایران از مکان نگهداری یکی از اتباع آمریکایی ناپدید شده این کشور در خاورمیانه شد.

به نوشته وبگاه «صدای آمریکا» ترامپ روز گذشته (شنبه) در جریان سخنرانی در رقابت‌های انتخاباتی در پاسخ به سئوالی پیرامون «رابرت لوینسون» مامور سابق پلیس فدرال آمریکا که 9 سال پیش ناپدید شد، گفت : «ایرانی‌ها دقیقا می‌دانند که او کجا هست.»

ترامپ در ادامه  گفت، اگر در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر سال جاری پیروز شود،  موضوع ناپدید شدن لوینسون را پیگیری می‌کند.

دونالد ترامپ با بیان این‌که ضعف آمریکا در ارتباط با ایران بی سابقه است افزود: «به ایران 150 میلیارد دلار دادیم . آن‌ها کشوری خرابکار هستند و بیشتر این پول را کالاهای غیرآمریکایی خریدند. به عنوان مثال آن‌ها 118 هواپیمای از ایرباس و نه از بوئینگ خریدند. آن‌ها و در روسیه این پول را  هزینه خرید موشک کردند و در اینجا (آمریکا) هیچ خرجی نکردند.»

گفتنی است، رابرت لوینسون ده سال قبل در ماجرایی که بارها ایران اعلام کرده است اطلاعی از آن ندارد، ربوده شد. آخرین بار این فرد که از او به عنوان جاسوس سازمان سیا یاد می‌شود، در جزیره کیش دیده شد. هنوز هیچ گروهی مسئولیت ربوده شدن احتمالی این فرد را بر عهده نگرفته است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: