برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۲۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
در روزهایی که نفت تهران با مشکلات مالی زیادی روبرو شده است، گفته می شود مالک شرکت استیل آذین قصد دارد این باشگاه را خریداری کند.
نامه نیوز: حسین هدایتی در ابتدای فصل تلاش زیادی کرد که پرسپولیس را در پروسه خصوصی سازی این باشگاه خریدرای کند اما در هر 3 مرحله واگذاری صلاحیت او به دلایلی که هرگز مشخص نشد، تایید نشد.
 
 
 
اما خبر می رسد هدایتی بعد از ناامیدی از خرید پرسپولیس این بار دست روی یکی از باشگاه های با ثبات لیگ برتر گذاشته است و قصد دارد نفت تهران خریداری کند.
 
 
 
گفته می شود در صورتی که هدایتی مالکیت نفت تهران را در اختیار بگیرد به احتمال فراوان حمید استیلی و علی کریمی را به فوتبال بازخواهد گرداند.
 
 
 
هدایتی که پیش از این یک بار پیشنهاد خرید باشگاه نفت را رد کرده بود، با خرید این باشگاه قصد دارد کریمی را به سمت مدیر باشگاه منصوب کند.
 
 
 
رکن الدین جوادی معاون وزیر و رئیس شرکت ملی نفت ایران روز گذشته در حاشیه مراسم دارستانی مربی بدنساز تیم فوتبال نفت خبر واگذاری این باشگاه را تایید کرد تا شائبه خرید این باشگاه توسط هدایتی جدی تر از قبل به گوش برسد: «فعلا چند پیشنهاد وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد اما همانطور که گفتم در پایان فصل تصیم گرفته خواهد شد.»
 
 
 
گفتنی است پیش از این هدایتی مالکیت استیل آذین، ملوان و گهر دورود را در اختیار داشته است و البته تجربه خوبی از حضور او در فوتبال وجود ندارد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: