برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۲۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
ابولقاسم طالبی کارگردان فیلم یتیم خانه ایران در گفتگو با خبرنگار خبرایرانی افزود: فیلم یتیم خانه ایران به دلیل مشکلات فنی اکران نمی شود.
خبرایرانی: ابوالقاسم طالبی بعد از گذشت چهار سال از ساخت فیلم سینمایی «قلاده های طلا» که با حواشی گوناگونی سیاسی روبرو بود. او امسال با فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» به جشنواره فیلم فجر آمده؛ فیلمی که به گفته وی در این چهار سال درگیر ساخت آن بوده است.

«یتیم خانه ایران» هم از حواشی به دور نبوده و طالبی با توجه به موافقت حضور فیلم در سودای سیمرغ خواستار خروج فیلم اش از بخش مسابقه شده است که این مطلب حواشی را با خود به همراه داشت، چرا که دبیر جشنواره پیش تر اعلام کرده بود که در جشنواره ی امسال فیلمی خارج از مسابقه نخواهیم داشت، البته حیدری دبیر جشنواره در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر حضور فیلم «یتیم خانه ایران» در بخش خارج از مسابقه گفت که فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» را هیئت داوران برای حضور در بخش سودای سیمرغ پذیرفته اند، اما به درخواست کارگردان فیلم از بخش مسابقه خارج شده و در بخش خارج از مسابقه به نمایش درخواهد آمد.

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» یکشنبه، 18 بهمن، بعد از اکران در سه نوبت در پردیس کوروش و آزادی در ساعت 22 و در کاخ جشنواره ی ساعت 24 زمان اکران این فیلم بود.

ابولقاسم طالبی کارگردان فیلم یتیم خانه ایران در گفتگو با خبرنگار خبرایرانی افزود: فیلم «یتیم خانه ایران» به دلیل مشکلات فنی اکران نمی شود.

کارگردان فیلم «یتبم خانه ایران» گفت: این فیلم در زمان دیگری دریکی از سینماهای تهران با حضور جمعی از هنرمندان و خبرنگاران بخش می شود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: