برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۲۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴
پاسخ فدراسیون فوتبال به گزارش پرونده فساد در فوتبال در حال تمکیل است.
خبرایرانی: پس از جلسه روز دوشنبه هفته گذشته مدیران ارشد فدراسیون فوتبال درباره گزارش کمیسیون اصل 90،کمیته های مختلف فدراسیون نظرات خود را درباره این گزارش ارائه کردند.

با توجه به پیگیری های صورت گرفته،بخش عمده ای از پاسخ رسمی فدراسیون فوتبال به نهاد قانونگذاری مجلس درباره گزارش جنجالی فساد در فوتبال آماده شده است و اگر اتفاق غیر مترقبه ای رخ ندهد،این گزارش تا 48 ساعت آینده آماده خواهد شد.

یکی از نکاتی که در پاسخ فدراسیون فوتبال به صورت صریح و روشن بر روی آن تاکید شده این است که این نهاد بر این باور است در گزارش کمیسیون اصل 90 ابهامی ارائه نشده تا پاسخ کتبی درباره آن ارائه شود.

مسولان فدراسیون فوتبال،در پاسخ طولانی خود بر یک موضوع دیگر تاکید کرده اند،موضوعی که می تواند به شدت خبرساز شود و در روزهای آینده عکس العمل های زیادی را برانگیزد.

در جوابیه فدراسیون آمده که طراح،پشت پرده و نویسنده اکثر گزارش های پرونده فساد یکی از مدیران سابق فدراسیون فوتبال است.

فردی که در سال های دور و نزدیک در ارکان قضایی فدراسیون نقش مهم داشته است.

دقیقا فردا روزی که گزارش فساد رسانه ای شد،علی کفاشیان به صورت غیر مستقیم به این نکته اشاره کرد و گفت برخی مدیران سابق فدراسیون در زمینه تهیه این موضوع نقش اساسی ایفا کرده اند و حالا در ادامه این روند،گزارش مکتوب فدراسیون هم بر اظهارات رییس صحه گذاشته است.

کدهایی که در این گزارش داده شده،مخاطبان فوتبال را فقط و تنها فقط یک نام مشخص می رساند.فردی که اخیرا در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا در این زمینه نقش داشته است یا نه،سکوت اختیار کرد.

با تعویق زمان انتخابات فدراسیون فوتبال و داغ شدن بحث سرپرستی فدراسیون،حالا موضوع فساد وارد فاز تازه ای شده است.

به نظر می رسد،در هفته جاری خبرهای زیادی در این باره منتشر خواهند شد.

فکر می کنید زنگ ها برای چه کسی به صدا در می آیند؟
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها