برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۲۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
گزارش فساد در فوتبال به قوه قضاییه ارجاع شد
معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان با بیان این که در جریان تهیه گزارش کمیسیون اصل "90" درباره موضوع فساد در فو‌تبا‌ل نبوده است، اظها‌ر کرد که قطعا بعد از مطالعه و بررسی این گزارش در صورت وجود مستندات اقدامات لازم انجام می‌گیرد.
به گزارش هشت صبح، امیرضا خادم در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظها‌ر کرد: بنده به عنوان معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در جریان گزارش موسوم به فساد در فو‌تبا‌ل نبودم و از طریق مطبوعات و امروز از طریق صحن علنی در جریان قرار گرفتم.
 
وی تاکید کرد: در جریان تهیه این گزارش از وزارت ورزش و جوانان دعوت نشده است. البته در این گزارش آمده که حراست وزارت ورزش و جوانان همکاری نکرده است که این موضوع را باید از خود آنها بپرسید، اما از من به عنوان معاون پارلمانی دعوتی نشده است.
 
خادم در مورد ورود وزارت ورزش و جوانان به این گزارش، خاطر‌ نشان کرد: حتما بررسی جامع و کاملی خواهیم کرد و بعد از آن اظهار نظر می‌کنیم، ولی اگر مستنداتی در مورد فساد در فو‌تبا‌ل وجود داشته باشد حتما اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.
 
معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه با تاکید بر این که برخورد با متخلفان در موضوع فو‌تبا‌ل و سایر رشته‌ها‌ی ورزشی در قالب چارچوب قانونی صورت می‌گیرد، تصریح کرد: بر اساس اساسنامه فدراسیون‌ها مجامع به بررسی رفتارها و عملکرد فدراسیون‌ها می‌پردازند و وزارت ورزش و جوانان تنها یکی از اعضای این مجامع است. از این رو وزارت ورزش و جوانان در موضوع این گزارش با پرداختن به فساد در فو‌تبا‌ل در چارچوب قانونی هر کاری بتواند، انجام می‌دهد.
 
 در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اصل "90" در مورد عملکرد وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فو‌تبا‌ل موسوم به "فساد در فو‌تبا‌ل" قرائت شد که برای بررسی تخلفات به قوه قضاییه ارجاع شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها