برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۹۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال می‌گوید که باوجود کشیدن چک بی‌محل در این باشگاه، توانسته ۷ قهرمانی برای تیم بیاورد.
تسنیم: علی فتح‌الله‌زاده در خصوص بیانیه باشگاه استقلال مبنی بر اینکه این باشگاه در فصل نقل و انتقالات می‌توانسته مانند گذشته با چک‌های بی‌محل بازیکن جذب کند و این بیانه به نوعی کنایه به او بوده است، گفت: من نمی‌خواهم چیزی بگویم و از خودم دفاع کنم، چون اگر چک بی‌محلی هم به بازیکنان داده شده باشد، من داده‌ام و جوابش را هم خودم باید بدهم. این موضوع به کسی ارتباط ندارد.
 
وی افزود: خوشحالم که بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص این بیانیه اعلام کرد در جریان آن نبوده و چنین بیانیه‌ای را نخوانده تا به نوعی دلجویی کند. خودم هم افتخار می‌کنم بازیکنانی که به استقلال می‌آمدند به من اعتماد داشتند و چک‌هایی که می‌دادم را قبول می‌کردند. با همین شرایط هم برای استقلال 7 قهرمانی آوردم و خوشحالم 7 بار یک جمعیت 30 میلیون نفری را شاد کردیم.
 
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره درگذشت رضا احدی اظهار داشت: احدی بازیکن بزرگی بود که به حقش نرسید. او از بازیکنان خوب ملی ما بود که توانایی فنی بالایی داشت و در فوتبال آلمان هم لژیونر شد. او از نظر اخلاقی حتی بالاتر از جایگاه فنی‌اش بود. زمانی که من در استقلال مدیرعامل بودم، احدی را در تیم‌های پایه باشگاه به عنوان مدیر منصوب کردم و او هم در زمان فعالیتش بازیکنان خوبی مانند آندرانیک تیموریان، وحید طالب‌لو، امیرحسین صادقی، پیروز قربانی، خسرو حیدری و ... را تحویل داد که هنوز هم در تیم ملی می‌درخشند.
 
فتح‌الله‌زاده خاطرنشان کرد: ما که از باشگاه رفتیم، نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که احدی هم از استقلال دور شد. پنج سال بعد دوباره برگشتیم و ناصرخان حجازی سرمربی تیم شد که او می‌خواست از مجید نامجو مطلق و رضا احدی به عنوان دستیار در تیم استفاده کند، اما هیئت مدیره قبول نکرد.
 
وی در واکنش به این مسئله که علی پروین انتقاد کرده و گفته پس از مرگ ورزشکاران همه می‌آیند در امجدیه یک دور می‌زنند و به بهشت زهرا (س) هم نمی‌روند، گفت: باید از چنین افرادی قدرشناسی شود و وظیفه همه ماست که از احدی‌ها تجلیل کنیم. قدرشناسی از پیشکسوتان وظیفه همه ماست، به خصوص کسانی که هنوز زنده هستند و باید بودن آنها را قدر بدانیم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: