برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۶۶۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
نایب قهرمان المپیک 2012 لندن در حالی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذارد که همچنان از دست برخی منتقدان دوومیدانی گلایه دارد.
میزان:  احسان حدادی به عنوان یکی از امیدهای اصلی کسب مدال در المپیک 2016 ریو، بیش از پیش مورد توجه متولیان ورزش و فدراسیون دوومیدانی است، اما این توجه شامل حال برخی منتقدان و حاشیه‌سازان نیز می شود و این افراد نیز در آستانه المپیک، در رفتار با او و اهتلی فدراسیون چندان بیکار نیستند!

نایب قهرمان المپیک اما معتقد است نباید آرامش فدراسیون و ورزشکارانی که در راه المپیک هستند با انتقادات مغرضانه و حاشیه‌سازی به هم بخورد، چون المپین‌های ایران روزهایی سخت و حساسی را پشت سر می گذارند و شاید آستانه تحمل‌شان نسب به روزهای عادی و معمولی تمرین کمی پایین‌تر است.

گلایه های حدادی، تنها به حفظ آرامش روحی و روانی ورزشکاران منتهی نمی شود و او دغدغه دیگری مبنی بر نبود حمایت مالی اسپانسرها از المپین‎ها و فدراسیون دوومیدانی نیز دارد.

رکورد دار پرتاب دیسک آسیا به تازگی اعلام کرده امیدوار است با آشتی و ایجاد روابط سازنده بین اهالی فدراسیون و حامیان مالی، روزهای خوبی را در پیش داشته باشد و بتواند بدون هیچ نگرانی و دغدغه ذهنی از لحاظ مالی به تمرینات آماده سازی خود بپردازد. دغدغه هایی که با حضور مربی خارجی حدادی یعنی کیم در ایران و همچنین حضور مربی بدنساز و فیزیوتراپ تیم ملی در کنار او تا حدی به پایان رسید و وضعیت بحرانی تمرینات او با نظارت کیم و زاخاروف در اردوی کیش تا حدی فروکش کرد.

از سویی دیگر گفته می‌شود حدادی در آستانه اعزام به اردوی افریقای جنوبی است و دور جدید تمریناتش تا رسیدن به مرز آمادگی مطلوب باید بزودی در این اردو پیگیری شود. با این وجود، مرد نقره‌ای المپیک لندن ضمن تاکید بر حفظ آرامش روحی و روانی المپین‌ها، وضعیت کنونی ورزش را نیز آشفته خوانده و معتقد است بهبود وضعیت کنونی، نیازمند یک مدیریت مقتدر مالی است. 
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی