برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۴
تمرین تیم فوتبال امید کشورمان امروز (یکشنبه) در زمین اصلی ورزشگاه السد برگزار شد.
تمرین تیم فوتبال امید کشورمان پیش از دیدار مقابل سوریه عصر امروز (یکشنبه) و از ساعت 18 به وقت محلی در زمین اصلی باشگاه السد قطر که محل برگزاری دیدار ایران - سوریه است، آغاز شد.

* پیش از آغاز تمرین، محمد خاکپور سرمربی تیم فوتبال امید دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.

* کیفیت زمین ورزشگاه السد که تیم فعلی ژاوی هرناندز محسوب می‌شود، مناسب بود و رضایت کادرفنی و بازیکنان را به همراه داشت.

* برای اعضای تیم فوتبال امید امروز پیراهن‌های سبز تهیه شده بود و بازیکنان با لباس‌های جدید به تمرین پرداختند. دروازه‌بان‌ها نیز امروز با لباس‌های سفید تمرینات را پشت سر گذاشتند.

* دروازه‌بان‌های تیم امید امروز همراه با اخوت، سرپرست تیم امید به دنبال خرید دستکش‌های جدید بودند و دستکش مورد نیازشان را تهیه کردند.

* پیش از آغاز تمرین و با توجه به تهیه لباس‌های جدید برای اعضای تیم، عکس تیمی دسته جمعی از تیم امید کشورمان گرفته شد.

* تمرین امروز تیم امید با دویدن، کارهای کششی و گرم کردن آغاز شد. پس از انجام این کارها، بازیکنان تمرینات سرعتی را در دستور کار داشتند.

* مسئولان AFC پس از 15 دقیقه از گذشت تمرین و با توجه به قانون مسابقات، خبرنگاران و عکاسان را از ورزشگاه السد بیرون کردند تا ادامه تمرینات پشت درهای بسته برگزار شود.

* با توجه به اینکه اولین دیدار مسابقات انتخابی المپیک بین ایران و سوریه برگزار می‌شود، با نزدیک شدن به این دیدار استقبال رسانه‌ها از تمرین تیم ایران بیشتر شده بود. این در حالی است که روز گذشته تعداد رسانه‌ها کمتر بود، اما امروز خبرنگاران خارجی زیادی در تمرین امیدها حضور داشتند.

به گزارش تسنیم، دیدار ایران و سوریه از گروه A مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک 2016 ریو، روز سه‌شنبه از ساعت 17 آغاز خواهد شد.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: