برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
رسانه‌های قطری اعلام کردند که جیان فرانکو زولا سرمربی العربی از عملکرد اشکان دژاگه راضی است و اجازه جدایی به این بازیکن ایرانی را نخواهد داد.
 ایسنا: العربی در فصل جاری لیگ ستارگان قطر با هدایت جیان فرانکو زولا عملکرد خوبی نداشته است. سران این باشگاه تیم را برای کسب عنوان قهرمانی بسته بودند و هزینه زیادی در تابستان کردند اما قرمز پوشان با صدر جدول رده بندی فاصله زیادی دارند و در جایگاه ششم قرار دارند و بسیار بعید به نظر می رسد که شانسی برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشند.
 
به گزارش روزنامه الشرق قطر، هواداران العربی از نتایجی که تیم آنها به دست آورده است بسیار ناراحت و خشمگین هستند. این تیم قطری در سه بازی اخیر خود تن به شکست داده است و شرایط برای زولا بسیار سخت شده است.
 
العربی در هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر امیدوار بود که با بازگشت اشکان دژاگه بتواند به روال پیروزی خود برگردد، اما حضور این بازیکن سرشناس ایرانی هم نتوانست به این تیم قطری کمک کند و در نهایت بازی را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد. البته دژاگه بازی خوبی را به نمایش گذاشت و یک پاس گل هم داد.
 
بعد از پایان بازی رسانه‌های قطری نوشتند که هواداران العربی از عملکرد زولا ناراحت هستند و خواستار برکناری او هستند. نکته جالب این که آنها از عملکرد دژاگه هم ابراز نارضایتی کردند. این درحالی است که این بازیکن عملکرد خوبی از خود نشان داده است و یکی از بهترین لژیونرهای ایرانی در لیگ قطر بوده است.
 
روزنامه الشرق قطر اعلام کرد که با وجود اعتراض هواداران العربی به عملکرد اشکان دژاگه، جیان فرانکو زولا، سرمربی این تیم به این بازیکن ایرانی اعتقاد زیادی دارد و اجازه جدایی را به او نخواهد داد.
 
این روزنامه قطری نوشت که تنها بازیکنی که از العربی جدا خواهد شد دوترا است و سه بازیکن خارجی دیگر این تیم که دژاگه، پائولینیو و رود فانی در تیم خواهند ماند.
 
لیگ قطر وارد تعطیلات زمستانی شده است و باشگاه العربی هم به بازیکنان خود 10 روز استراحت داد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: