برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۶
دیدار تیم های منچستریونایتد لحظاتی پیش با نتیجه 2-1 به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت تا این تیم پس از مدت ها طعم شیرین پیروزی را بچشد و فان خال نیز موقتا از خطر اخراج رهایی پیدا کند.
ورزش سه: دیدار تیم های منچستریونایتد لحظاتی پیش با نتیجه 2-1 به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت تا این تیم پس از مدت ها طعم شیرین پیروزی را بچشد و فان خال نیز موقتا از خطر اخراج رهایی پیدا کند.

منچستریونایتد که در 6 بازی گذشته خود در لیگ برتر موفق به کسب پیروزی نشده بود، در الدترافورد میزبان سوانسی بود. سوانسی پس از تغییر در کادر فنی خود با گرفتن 5 امتیاز از 4 بازی قبلی، توانسته بود خود را از منطقه سقوط خارج کرده و روحیه مطلوبی داشت. این بازی به خصوص برای لوئیس فان خال بازی بسیار مهمی محسوب می شد چون هر نتیجه ضعیفی می توانست به برکناری او از هدایت شیاطین سرخ منجر شود. آخرین برد یونایتد به هفته 13 برابر واتفورد برمی گشت.

بازی با فشار یونایتد آغاز شد و این تیم با حمایت هواداران پرشورش، کنترل توپ و میدان را در دست گرفت ولی برای ثبت اولین موقعیت جدی خود تا دقیقه 20 صبر کرد. در این دقیقه وین رونی روی ارسال هررا درون محوطه جریمه صاحب توپ شد اما شوت محکم او به کنار دروازه برخورد کرد تا اه از نهاد هواداران یونایتد بلند شود.

10 دقیقه بعد بازهم رونی می توانست گلزنی کند اما ضربه سر او روی سانتر یانگ، در آستانه ورود به دروازه توسط مدافعان سوانسی دفع شد.

سوانسی هم روی ضد حملات خطرناک نشان می داد و یک بار توسط آیو می توانست الدترافورد را سورپرایز کند اما ضربه او را دخیا مهار کرد. در واپسیت ثانیه های نیمه اول نیز فابیانسکی موفق شد شوت محکم یانگ را مهار کرده تا نیمه اول با همان تساوی بدون گل خاتمه یابد.

هنوز دو دقیقه از نیمه دوم نگذشته بود که یونایتد به گل رسید. سانتر زیبای یانگ از راست را مارسیال در میان غفلت مدافعان سوانسی با ضربه سری دقیق به طاق دروازه سوانسی رساند تا الدترافورد منفجر شود.

پس از این گل، یونایتد بازهم به حملات خود ادامه داد و حداقل در دو نوبت دیگر می توانست فاصله را بیشتر کند اما درخشش فابیانسکی و مدافعان سوانسی مانع از این امر شد تا بر خلاف جریان بازی و در دقیقه 71 سوانسی به گل تساوی دست یابد.

بارو از راست با جاگذاشتن مدافع مستقیم خود و با ارسالی زیبا همه چیز را برای سیگورسون ایسلندی فراهم کرد تا با یک ضربه سر فوق العاده، دروازه دخیا را باز کند.

این پایان کار نبود چراکه 7 دقیقه بعد یونایتد بار دیگر از میهمان خود پیش افتاد. مارسیال با سرعت و تکنیک خیره کننده خود در جناح چپ، مدافعان سوانسی را جا گذاشت و با یک پاس رو به جلو رونی را در موقعیت گلزنی قرار داد؛ کاپیتان یونایتد هم با یک ضربه پشت پا و به زیبایی هر چه تمام تر موفق شد گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر برساند و حساب کار را 2-1 کند.

در ادامه تلاش های فراوان سوانسی برای زدن گل تساوی با درخشش دخیا به نتیجه نرسید تا یونایتد پس از هفته ها موفق به کسب یک پیروزی شود. با این پیروزی منچستریونایتد 33 امتیازی شد و به رده پنجم صعود کرد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها