برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: دیدار با نفت یکی از مهمترین بازی‌های ماست و سه امتیاز آن ما می‌خواهیم تا ما را به بالای جدول برساند.
فارس: سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: دیدار با نفت یکی از مهمترین بازی‌های ماست و سه امتیاز آن ما می‌خواهیم تا ما را به بالای جدول برساند.علی دایی در نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌اش با نفت تهران در هفته دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، تصریح کرد: مطمئنا دیدار با نفت قبل از تعطیلات نیم‌فصل یکی از مهمترین بازی‌های ماست اما سه امتیاز آن را می‌خواهیم تا ما را به بالای جدول برساند.

وی ادامه داد: مطمئنا بازی سختی داریم اما نیاز مبرم به سه امتیاز داریم، ضمن اینکه در هفته‌ای که سپری شد برای این دیدار تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و خوشبختانه برای این دیدار بازیکنان مصدوم یا محروم نداریم و تمامی بازیکنان ما در این دیدار هستند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم اضافه کرد: نفت تهران تیم بزرگی است و به غیر از باخت به تیم تراکتورسازی تبریز در هفته‌های قبل امتیازات خوبی گرفته، ضمن اینکه در دیدار با تراکتورسازی نیز بازی خوبی از خود ارائه کرد و مطمئنا آنها نیز برای اینکه از غافله عقب نمانند نیاز به سه امتیاز این بازی دارند.

وی خاطرنشان کرد: ما هم در مقابل تیم نفت تهران نیاز به بردن و سه امتیاز داریم تا با خیالی آسوده به تعطیلات نیم‌فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برویم و اردوی آماده‌سازی خود را برای تقویت تیم و حضور موفق در دور برگشت برگزار کنیم.

دایی بیان کرد: به هیچ عنوان مساوی در این دیدار ما را راضی نمی‌کند، الان شرایط در بین تیم‌های بالای جدول به شکلی است که با توجه به پیروزی تیم‌های رقیب ما هم سعی می‌کنیم در خانه و بیرون از خانه بازی‌های خود را ببریم.

وی عنوان کرد: روی این بازی حساب ویژ‌ه‌ای باز کرده‌ایم که با یک بازی خوب آن را ببریم و با سه امتیاز میدان را ترک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در ادامه راجع به تصمیم وی برای جذب بازیکن، عنوان کرد: با 2 تا 3 بازیکن صحبت کرده‌ایم که در نیم‌فصل آنها را جذب کنیم، البته تیم از هماهنگی خوبی برخوردار شده و تغییرات آنچنان زیادی در تیم صبای قم نداریم، مگر در پست‌هایی که نیاز به تقویت تیم داریم.

وی یاد آور شد: هم با بازیکنان خارجی صحبت کرده‌ایم و هم با بازیکنان داخلی هماهنگ شده که در اردوی کیش از آنها تست بگیریم، البته در لیست بازیکنان بزرگسال ما تنها یک جای خالی وجود دارد و با توجه به اینکه تیم به هماهنگی رسیده تغییر زیادی نداریم.

دایی بیان کرد: خدا را شکر در تیم ما یک مبارزه و فعالیت بین بازیکنان وجود دارد تا بچه‌ها خودشان را ثابت کنند؛ نکته‌ای که ما را به آینده امیدوار می‌کند.

وی در پایان گفت: به هیچ عنوان خروجی از لیست تیم نداریم، درست نیست کسی را کنار بگذاریم، همه بازیکنان تیم به نوعی به ما کمک کرده‌اند، سعی می‌کنیم از بازیکنان جوان و یک بازیکن که مشکلات  ما را حل کند، استفاده کنیم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: