برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
سرمربی تیم فوتبال ملوان از بازیکنانش خواست که برابر استقلال "برای هواداران ملوان" بازی کنند.
ایسنا: حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال ملوان در نشست خبری دیدار تیمش برابر استقلال، گفت: بازی خیلی سختی پیش رو داریم. ما فعلا با مشکلات تیم را به جلو می‌بریم اما هفته‌ای که گذشت هفته سختی برای ما بود. امیدوارم بازیکنانم برابر استقلال نهایت تلاش خود را انجام دهند تا برای مردم و هواداران بازی کنند.

او ادامه داد: هواداران ملوان همیشه حامی ما بوده‌اند و من امیدوارم بازیکنانم طوری بازی کنند که در طول 90 دقیقه بازی قابل قبولی جلوی استقلال داشته باشیم و از حمایت هواداران هم برخوردار باشیم.

استیلی همچنین به مشکلات تیمش در خط حمله اشاره کرد و گفت: آرش افشین هنوز مصدوم است و فرزاد حاتمی از ما جدا شده، پاشنکو هم دیروز از تیم جدا شد ولی در مجموع نقاط قوت و ضعف استقلال را شناسایی کرده‌ایم و با این هدف به میدان می‌رویم که در آخرین بازی نیم فصل پیروز شویم و بعد به تعطیلات برویم.

در ادامه خبرنگاری از استیلی درباره گل‌های زده کم ملوان در خانه و احتمال حضور رافخایی در خط حمله برابر استقلال پرسید که استیلی پاسخ داد: همان طور که گفتم ما در خط حمله مشکل داریم. چند بازی درویشی را که هافبک است به خط حمله فرستادیم و رافخایی تازه به ما رسیده است اما اینکه فردا در خط حمله بازی کند یا نه، قبل از بازی مشخص می‌شود.

با توجه به ساعت پرواز استقلالی‌ها به انزلی، نشست خبری پرویز مظلومی به احتمال فراوان برگزار نخواهد شد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: