برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
بازیکن سابق استقلال می گوید کرار برای 100 دلار پشتک می زند، آنوقت 50 هزار دلار در ایران گذاشته و رفته؟
بازیکن سابق استقلال می گوید کرار برای 100 دلار پشتک می زند، آنوقت 50 هزار دلار در ایران گذاشته و رفته؟

جاسم کرار هافبک سابق استقلال اخیرا ادعا کرده 50 هزار دلار پول و طلاهای همسرش را از خانه اش در تهران برده اند و آبی ها مقصر هستند. او گفت مسئولان باشگاه خانه اش را به فرد دیگری اجاره دادند و در حین اجاره، پول ها و طلاها را برده اند. مسئولان استقلال سریعا به این ادعاها واکنش نشان دادند.

علیرضا نیکبخت بازیکن سابق آبی ها هم به شدت از کرار انتقاد می کند و در این باره می گوید: «اگر از روز اول يك نفر پشت‌ دستي به او مي‌زد كار به اينجا نمي‌رسيد. حتي آنهايي كه زياد اهل فوتبال نيستند مي‌دانند كرار به خاطر پول چه كارهايي انجام مي‌دهد و براي يك صد دلاري پشتك مي‌زند بعد رفته و مدعي شده 50 هزار دلار پول نقد در منزلش گذاشته و به عراق رفته است!

صد درصد دروغ مي‌گويد و تهمت مي‌زند. اگر بنده در عراق منزل استيجاري داشته باشم و 50 هزار دلار در منزل بگذارم و به ايران بيايم حماقت كرده‌ام، در ثاني اين فرد همواره حاشيه‌ساز، دروغ مي‌گويد و بايد بابت اين تهمت زشت مجازات شود. حيف زماني كه من استقلال بودم كرار در تيم نبود چون مي‌شد او را به خوبي راهنمايي و ارشاد كرد! خوب بود كه بازيكنان استقلال متحد شدند و از مظلومي و مديران خواستند كرار اخراج شود.»
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: