برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۱۰۵۴
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۶
پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران گفت: سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال هر کاری می‌خواهد انجام می‌دهد و کفاشیان در این باره کوتاهی کرده که تمام اختیارات را به او داده است.
پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران گفت: سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال هر کاری می‌خواهد انجام می‌دهد و کفاشیان در این باره کوتاهی کرده که تمام اختیارات را به او داده است.

علی پروین در حاشیه مراسم تقدیر از ورزشکاران بسیج در مورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: روز گذشته پرسپولیس مقابل پدیده خیلی خوب نبود برانکو در مصاحبه مطبوعاتی‌اش اذعان کرد تیم خوب کار نکرده است ولی ان‌شاءالله پرسپولیس به میان تیم‌های بالانشین باز خواهد گشت.

وی درباره شرایط تیم امید گفت:‌ شرایط تیم امید با مدیریت حبیب کاشانی و حضور بازیکنان خوب مناسب است و من فکر می‌کنم تیم امید این توانایی را دارد تا به المپیک صعود کند.

پروین درباره صحبت‌های محمد دادکان در آستانه انتخابات رئیس فدراسیون در این باره که منشأ فساد در فدراسیون فوتبال است، اظهارداشت: در این باره بهتر است مسائل را کش ندهیم و بگذاریم بازی‌های تیم امید به پایان برسد. درباره تیم امید باید بگویم که آقای کفاشیان مدیریت تیم را به آقای کاشانی سپرده و به نظرم باید حاشیه‌ها را کنار بگذاریم  تا تیم امید راهی المپیک شود و نتیجه بگیرد.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال، تیم ملی را جوان شده دانست و گفت: تیم ملی فوتبال به خوبی جوان شده است اما دو سه بازیکن با تجربه می‌خواهد تا ان‌شاءالله بتواند از گروه خود به راحتی صعود کند.

پروین در پاسخ به این سؤال که چرا هیچ‌وقت نتوانستیم با کی‌روش و کادر فنی فدراسیون رابطه خوبی برقرار کنیم و به نظر شما مشکل از کجا است، گفت: به نظر من کفاشیان کوتاهی می‌کند ایشان از اول هم مسائل را در اختیار کی‌روش قرار داده و کی‌روش هم هر کاری می‌خواهد انجام می‌دهد.

وی درباره اینکه منظور شما از این صحبت‌ها این است که کی‌روش به فوتبال ما سلطه دارد، گفت: بله، نظر من همین است. من یک بار ندیدم ایشان از مربیان بخواهد تا در جلسه‌ای درباره تیم ملی صحبت کنند و با ایشان تعامل داشته باشیم. از من هم تاکنون در این باره درخواستی نداشته است.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: