برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۹۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۷
سرمربی پرسپولیس بعد از بازی تیمش با پدیده از این بازی هیجان انگیز گفت. مربی کروات در این گفت و گواز سوشا هم حسابی تعریف کرد.
سرمربی پرسپولیس بعد از بازی تیمش با پدیده از این بازی هیجان انگیز گفت. مربی کروات در این گفت و گواز سوشا هم حسابی تعریف کرد.

در پایان بازی تیم های پدیده و پرسپولیس ، برانکو ایوانکویچ درباره این بازی گفت:«فکر می کنم بازی قشنگی بود خیلی . بالا و پایین زیاد داشت. باید از هواداران پر تعدادمان برای بودن شان تشکر کنم . باید از انها عذرخواهی کنم که مثل بازی های قبل مان نبودیم. نیمه اول باعث می شد خواب شان ببرد. ولی نیمه دوم خیلی خوب بود و تماشاگران لذت بردند. ما آن بازی تیکی تاکای مان را اجرا نکردیم و قبل از هر چیز هم در کار تهاجمی دقت لازم را نداشتیم. ولی اینکه ده نفره گل زدیم ، خیلی ارزشمند بود.»

او درباره دو رقمی شدن بازی های بدون باختش هم گفت:«عالی بود. اینکه باز نباختیم ، خیلی خوب بود. » او از داوری بازی تعریف کرد و درباره سوشا هم گفت:« سوشا همه تلاشش را کرد و با اخراج او بود که گل سوم را نخوردیم و باعث شد که بازی را نبازیم و بتوانیم گل مساوی را بزنیم. او همه تلاشش را برای کمک به تیم کرد.»

محمدرضا مهاجری مربی پدیده هم در پایان این بازی به شدت از داوری انتقاد داشت و می گفت نباید در دقیقه 93 برای پرسپولیس خطا می گرفت و گفت به خاطر داوری سرشان کلاه رفته است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: