برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۸۹۱
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۳
فرمانده نیروزی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت که تانک ۹۰ــT روسی به‌زودی در اختیار نزاجا قرار می‌گیرد.
فرمانده نیروزی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت که تانک ۹۰ــT روسی به‌زودی در اختیار نزاجا قرار می‌گیرد.

امیر احمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از افتتاح بخشهای دیالیز، ام‌آرآی و جراحی زنان بیمارستان خانواده ارتش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیمارستان‌های نیروی زمینی ارتش اکنون به بهترین بیمارستان‌های کشور تنه می‌زند و قابلیت رقابت با آنها را دارد.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی با انگیزه در بیمارستانهای ارتش مشغول به کار هستند، گفت: این نیروهای انسانی در سایر بیمارستان‌های کشور نیز به مردم و مراجعین خدمات ارائه می‌دهند.

امیر پوردستان افزود: علاوه بر کارکنان و خانواده‌های نیروی زمینی ارتش مردم عادی نیز می‌توانند از خدمات بیمارستان خانواده ارتش استفاده کنند.

وی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگاری در خصوص خرید تانک 90ــT از روسیه اظهار داشت: کارهای مقدماتی خرید این تانک در حال انجام شدن است و به‌زودی در اختیار نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی با موضوع امنیت مرزهای غربی کشور گفت: نیروی زمینی ارتش به تمام مرزهای کشور از جمله مرزهای غربی اشراف اطلاعاتی کامل دارد و تحرکات مرزهای غربی همانند تحرکات پ.ک.ک. را در نطفه خاموش خواهد کرد و امنیت کامل در مرزهای غربی را برقرار می‌کند.

آمریکا قصد داشت به ایران حمله کند

امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش پس از افتتاح بخشهای دیالیز، ام‌آرای و جراحی زنان بیمارستان خانواده ارتش نیز در جمع پرسنل این بیمارستان اظهار کرد: نگاه ما به بهداشت و درمان نگاهی انتفاعی نیست و در این راه می‌خواهیم به تراز بیمارستان‌های درجه اول کشور برسیم.

وی افزود: مجموعه بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش مجموعه‌ای زنده، پویا و خدمتگزار است.

وی با بیان اینکه نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران باید آن‌چنان اقتداری داشته باشد که ملت کنار آن احساس آرامش و امنیت کند، عنوان کرد: وقتی که دشمن می‌بیند انگشت ما روی ماشه است از افکار شوم و پلید خود عقب نشینی می‌کند.

وی با اعلام اینکه دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر بازدارندگی می‌باشد، اظهار داشت: این امر یعنی جمهوری اسلامی ایران قصد تهاجم به هیچ کشوری را ندارد و هیچ‌گاه آغاز کننده جنگ نخواهد بود.

امیر پوردستان تصریح کرد: از تمام توانمان برای ارتقای ظرفیت‌های دفاعی استفاده می‌کنیم و در این راه به برجام و پسابرجام کاری نداریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه با ابراز "خطوط قرمز ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری برای ما تنها سلاح‌های شیمیایی، میکروبی و هسته‌ای می‌باشد" اظهار داشت: ما به‌جز این سه عرصه در تمام عرصه‌های دیگر در صدد تقویت توان خود هستیم.

وی با بیان اینکه پس از 11 سپتامبر 2001 آمریکایی‌ها قصد تهاجم به ایران را داشتند، خاطرنشان کرد: این ظرفیت‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش و سپاه و بسیج بود که آنها را پشیمان کرد.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: