برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
سرمربی سابق تیم ملی انگلستان باور دارد که پپ گواردیولا با کار سختی در لیگ انگلستان روبرو خواهد بود.
هافبک سابق باشگاه های تاتنهام، موناکو و چلسی که از ستون های تیم ملی انگلستان در دهه 80 بود و پس از یورو 96 هدایت سه شیرها را بر عهده گرفت، اعتقاد دارد که گواردیولا برای شناخت بهتر توانایی هایش باید به انگلستان بیاید.  
 
هادل به AP گفت:او چیزهای زیادی برای ثابت کردن در انگلستان خواهد داشت چون اینجا همه چیز متفاوت است. اگر به بورنموث بروید، شباهتی به زمانی ندارد که با بارسا به ختافه یا زمین تیمی انتهای جدولی می روید. اینجا کسی از شما نمی ترسد. سه تیم در لالیگا وجود دارد. بقیه از نظر تکنیکی خوب هستند اما به شیوه های شبیه به هم بازی می کنند. در این کشور بابت هر امتیازی که می گیرید، باید از تیم ها شناخت پیدا کرده باشید.  
 
واقعا دوست دارم پپ به این کشور بیاید و تن به این آزمون بدهد. مهم نیست که به من یونایتد، سیتی یا چلسی می رود. او اینجا می تواند به بهترین شناخت از توانایی هایش برسد. بارسا هم به عنوان تیمی بزرگ، یک آزمون بود. آن ها تیمی قدرتمند در اسپانیا و باشگاهی بخصوص هستند. بایرن مونیخ هم همینطور. اما لیگ برتر، به مانند این فصل، برای هر مربی بزرگترین آزمون ممکن است.  
 
هادل در مورد وضعیت لوئیس فن خال گفت: او کار بزرگی برای انجام پیش رو دارد. مشکلات تیم را در ابتدای فصل دیدم. برنامه ریزی دشوار بود اما آن ها چیز زیادی نشان ندادند. آن ها نظم خوبی نداشتند و وقتی به دیداری سخت مانند آرسنال رسیدند، باختند. تیم ها برای حضور در اولد ترافورد امیدواری هایی دارند و پیش تر اینطور نبوده است. آنجا، آن زمین همیشگی نبوده و کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.
 
منبع: طرفداری
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: