برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزشستان که تیکش یکی از مدعیان قهرمانی در این دوره از مسابقات لیگ برتر است برای حضور روی نیمکت استقلال و پرسپولیس ابراز تمایل کرد.
 عبدالله ویسی که با تیمی کم مهره به این موفقیت دست پیدا کرده در گفتگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم اظهار کرد: بازی بسیار حساس و مهمی مقابل ذوب آهن داریم چون ذوبی ها یکی از تاکتیکی ترین تیم های فوتبال ما هستند. امیدوارم بتوانیم با پیروزی در این دیدار، دل مردم خوزستان را شاد کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: تیم استقلال خوزستان از جانب باشگاه و بازیکنان حمایت می شود و با تلاش مسئولان و همدلی بازیکنان به این موفقیت دست پیدا کرده‌ایم. در واقع این موفقیت، محصول یک کار همگانی است. 

آیا عبدالله ویسی به قهرمانی و کسب سهمیه فکر می کند؟ 

وی در پاسخ به این سوال گفت: در حال حاضر همین که می توانیم صدرنشین باشیم و مردم خوزستان را شاد کنیم، خوشحال هستیم. ما بدون هزینه های آنچنانی و با جمعی بازیکن بی نام و نشان به این موفقیت رسیده ایم. البته اگر قهرمان شویم کار بزرگی انجام داده ایم. 

آیا ویسی دوست دارد سرمربی یکی از دو تیم استقلال و با پرسپولیس شود؟ 

سرمربی استقلال خوزستان گفت: چراکه نه. ببینید وقتی من با جمعی از بازیکنان بی نام و نشان می توانم به این موفقیت دست پیدا کنم قطعا با استقلال و پرسپولیس می توانم به موفقیت های بزرگ تری دست پیدا کنم. سیاهباز و عوام فریب هم نیستم که بخواهم بگویم دوست ندارم مربی این تیم ها شوم.
منبع: تابناک
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: