برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
مصاحبه های اخیر در رسانه های ایران برای لوسیانو ادینهو آقای گل فصل قبل لیگ برتر، دردسرساز شده است.
مصاحبه های اخیر در رسانه های ایران برای لوسیانو ادینهو آقای گل فصل قبل لیگ برتر، دردسرساز شده است.

مهاجم السیلیه که این روزها با مشکلاتی در تیمش روبروست، در مصاحبه هایی که از قولش منتشر شد، از حضور در پرسپولیس گفت و حتی تاکید کرد از تراکتورسازی هم پیشنهاد دارد. ادینهو گفت که با برانکو تلفنی صحبت کرده است و می خواهد پیراهن پرسپولیس را به تن کند. این مصاحبه ها در رسانه های ایران باز خورد زیادی داشت و حتی در فضای مجازی هم پیچید تا خبر خیلی زود به گوش مسئولان السیلیه برسد.

 این نقل و قول ها اتفاقا برای مهاجم برزیلی دردسرساز شده است، به شکلی که در روزهای گذشته مسئولان باشگاه السیلیه این بازیکن را بازخواست کردند و گفتند: «تو با باشگاه قرارداد داری و اجازه نداشتی مصاحبه کنی و بگویی به پرسپولیس می روی.» گویا تمام مصاحبه های این بازیکن ترجمه و برای باشگاه السیلیه ارسال شده است. ادینهو پس از این اتفاقات به مسئولان باشگاه گفت که اصلا این حرف ها را نزده است و تنها گفته است با السیلیه باشگاه دارد و از این پیشنهادها بی خبر است.

ایران در اولولیت آخر!

ادینهو این روزها وضعیت خوبی در السیلیه قطر ندارد و یحتمل، در نیم فصل قراردادش فسخ می شود تا به باشگاه دیگری برود. این باشگاه حتی در تلاش است تا او را به صورت قرضی به باشگاه دیگری بدهد تا از نظر مالی ضرر نکند. ادینهو پس از مصدومیتی که داشت، نزدیک به 4 هفته نیمکت نشین شده است که این اتفاق نارضایتی اش را در پی داشته است. سرمربی السیلیه هم ترجیح می دهد به جای او به بازیکنان دیگری فرصت بدهد به همین دلیل خود ادینهو هم علاقه ای به ادامه همکاری با این باشگاه ندارد.

خبرهای رسیده از قطر حکایت از آن دارد که ادینهو با وجود اخبار اخیر، ایران را در اولویت آخرش قرار داده است. او در تابستان به دلیل آنکه همسر و بچه اش را نتوانست به ایران ببرد، از تراکتورسازی جدا شد. ادینهو پس از حضور در السیلیه گفت: «نمی توانم دور از خانواده ام باشم. با وجود علاقه ای که برای ادامه کار در ایران داشتم ولی به خاطر اینکه نمی توانم همسر و فرزندم را به ایران ببرم، تصمیم گرفتم فوتبالم را در قطر ادامه دهم.» هنوز این مشکل پابرجاست و ادینهو هم به مسئولان قطری گفته است: «برای من ایران در اولویت آخر است چون نمی خواهم دور از خانواده ام باشم.»
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: