برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۵۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
هفته آخر نیم فصل از فردا با سه بازی آغاز خواهد شد، دیدارهایی در اهواز و تهران!
 هفته پانزدهم لیگ پانزدهم با انجام سه بازی در اهواز و تهران شروع خواهد شد و باید دید در انتهای این روز می‌تواند استقلال حداقل برای یک روز به صدر جدول بازگردد یا خیر.

با یکدیگر دیدارهای روز ابتدایی هفته پانزدهم را مرور می‌کنیم:

استقلال اهواز – تراکتورسازی / بازهم اهواز و بازهم سربازان

در اولین بازی این هفته استقلال اهواز قعر نشین دردانه باید به مصاف تراکتورسازی برود. این در حالی است که علی حنطه از 6 بازی قبلی تنها یک امتیاز گرفته است و به نظر می‌رسد اگر این بازی هم با باخت به انتها برساند باید جای خود را به کس دیگر بدهد.

در سوی دیگر امیر قلعه نویی دومین بازی هم باید برابر تیم سابقش انجام دهد، او در بازی اول برابر استقلال صدرنشین به تساوی رسید و امیدوار است این بار بتواند تیم استقلال اهواز را شکست دهد. البته این بازی نکته جالب دیگری را دارد و آن حضور سربازانی است که سابقه بازی در اهواز را داشته اند از قبیل احمد عبدالله زاده، سروش رفیعی، علی حمودی و رحمانی. البته علی حمودی در این بازی باید برابر تیم سابقش قرار بگیرد. استقلال اهواز در بازی قبل خود 4-1 از سایپا شکست خورد.

نفت تهران – سایپا / سه امتیاز مهم

دو تیم نفت تهران و سایپا بعد از یک پیروزی شیرین برابر اهوازی‌ها باید به مصاف یکدیگر بروند. نفت تهران توانست در اهواز تیم فولاد خوزستان را با درخشش نانگ شکست دهد و در سوی دیگر سایپا توانست با عملکرد فوق‌العاده میداوودی و نکونام استقلال اهواز را چهارتایی کند. اکنون نفت تهران با یک بازی کم‌تر و 16 امتیاز در رده‌ی 10 م جدول قرار دارد و برد در این بازی و بازی معوقه‌اش بسیار می‌تواند به او این تیم را بسیار از نظر امتیازی بالا بکشد. در سوی دیگر شاگردان آقا معلم اکنون 24 امتیازی هستند و امیدوار هستند بتوانند با این برد خود را به جمع سه تیم برتر ایران در انتهای نیم فصل برسانند.

استقلال تهران – صبا / نبرد علی دایی و استقلال

در آخرین بازی روز اول هفته پانزدهم در ورزشگاه آزادی  تیم علی دایی باید به مصاف تیم استقلال برود و صبا در صورت برد می‌تواند بالاتر از استقلال در جدول قرار بگیرد و حداقل یک پله و حداکثر دو پله در جدول بالا بیاید. در سوی دیگر استقلالی‌ها که صدر را از دست داده‌اند امیدوارند در این بازی بتوانند پیروز شوند و حداقل برای یک روز صدرنشین شوند و امیدوار باشند که دیدار دو تیم ذوب آهن و استقلال خوزستان با تقسیم امتیازات همراه شود. باید دید در نبرد علی دایی و پرویز مظلومی چه کسی فاتح آزادی خواهد شد.
 

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: