برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۵۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۷
درحالی که قرارداد سرمربی هلندی تیم منچستریونایتد تا تابستان ۲۰۱۷ اعتبار دارد، اما شایعات حکایت از این دارد که نتایج ضعیف وی ممکن است زودتر از پایان قرارداد کارش را با منچستر یونایتد تمام کند.
 مهر: منچستر یونایتد که از جام اتحادیه و لیگ قهرمانان بازماند و نتایج ضعیفی در لیگ برتر انگلیس کسب کرده، احتمالا در پی استخدام گواردیولا از بایرن مونیخ برخواهد آمد.
 
بر مبنای شایعات از اولد ترافورد، در حالی که فن خال در پنج بازی هیچ بردی نداشته است، احتمال این زیاد است که پپ گواردیولا به عنوان گزینه‌ای برای جایگزینی وی مطرح باشد.
 
شیاطین سرخ با شکست برابر ولفسبورگ از لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند و شکست در برابر پورتموث در لیگ برتر انگلیس، نیز همه چیز را تمام شده نشان می‌دهد. این در حالی است که در ۱۸ فصل حضور یونایتد در لیگ قهرمانان، این تیم تنها دو بار در سال ۲۰۰۵ و ۲۰۱۱ از رسیدن به مرحله بعد ناکام ماند.
 
در حالی که گفته شده منچستریونایتد امروز (دوشنبه) با تشکیل جلسه‌ای برای چگونگی ادامه مسیر تیم تصمیم می‌گیرد، یونایتد تمایل زیادی به جذب گواردیولا دارد و امیدوار است بتواند به جای منچسترسیتی که قصد استخدام این سرمربی اسپانیایی را دارد، او را به کار بگیرد.
 
قرارداد فن خال تا پایان فصل ۱۷-۲۰۱۶ اعتبار دارد و این  سرمربی هلندی پیشتر اعلام کرده بود منچستر یونایتد آخرین تیمی است که او هدایت آن را برعهده می‌گیرد و پس از آن بازنشسته خواهد شد. اگر یونایتد بخواهد تا آن زمان صبر کند، آن وقت احتمال به خدمت گرفتن گواردیولا را از دست می دهد.
 
در این زمینه سایت گل یک نظرسنجی برگزار کرده و از طرفداران می‌پرسد آیا باید گواردیولا جایگزین فن خال بشود؟

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: