برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۷
مدافع گسترش فولاد تبریزگفت: ترس برادر مرگ است و ترس‌مان در این بازی باعث مرگ‌مان شد.
مدافع گسترش‌فولاد تبریزگفت: ترس برادر مرگ است و ترس‌مان در این بازی باعث مرگ‌مان شد.

محمد نصرتی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی پایاپایی از سوی دو تیم دیدیم. در نیمه اول یک مقدار ترسو بودیم. ترس برادر مرگ است و همان ترس نیمه اول باعث شده بمیریم!

وی افزود:‌ در نیمه دوم هم این ترس وجود داشت و اگر گل نمی‌خوردیم می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. پرسپولیس تیم خوبی است اما امروز موقعیت چندانی نداشت و همان ترس نیمه اول ما منجر به شکست شد.

مدافع گسترش فولاد در مورد اینکه از سوی پرسپولیسی‌ها تشویق شد، اظهار داشت: این نشانه محبت هواداران است و دست تک تک آنها را می‌بوسم. جای نوروزی امروز خالی بود.

وی در رابطه با شرایط پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس نسبت به دیدارهای قبل که موقعیت‌های زیادتری به وجود می‌آورد عملکرد ضعیف‌تری داشت . آنها به غیر از موقعیت در نیمه اول و یک گلی که زدند در ادامه بازی موقعیت دیگری نداشتند.

نصرتی درباره غیبت دو بازیکن پرسپولیس اظهار داشت: طارمی بازیکن خوبی است اما بنگستون هم یک مهاجم بین‌المللی است و حضورش برای هر تیمی غنیمت است.

مدافع گسترش در رابطه با اینکه چه حسی از دیدار دوباره با برانکو داشت، گفت: آخرین بار او را در جام جهانی آلمان دیده بودم و یک بار هم پارسال با او دیدار داشتم. واقعاً از دیدنش حس خوبی پیدا می‌کنم. او برای من مثل یک پدر می‌ماند که البته سنش به این موضوع نمی‌خورد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: