برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۱
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: پرسپولیس از معدود تیم‌هایی است که فوتبال زیبایی را ارائه می‌دهد.
 عباس آقایی ابتدا با تسلیت به افشین قطبی بابت از دست دادن مادرش، اظهار داشت: من یکی از بهترین خاطرات فوتبال خود را در پرسپولیس و زیر نظر افشین قطبی گذراندم و خیلی متاسف هستم که او مادرش را از دست داده و برایش آرزوی صبر و شکیبایی دارم.
 
وی با اشاره به دیدار فردای پرسپولیس و گسترش فولاد، عنوان کرد: بازی خیلی سختی داریم از این جهت که پرسپولیس از معدود تیم‌هایی است که فوتبال را خیلی خوب و هجومی بازی می‌کند. بدون توجه به جایگاه این تیم در جدول رقابت‌ها به نظر من پرسپولیس از هر نظر تیم عالی است.
 
مربی گسترش فولاد با تاکید بر اینکه حضور هواداران در ورزشگاه آزادی بر جذابیت و کیفیت بازی خواهد افزود، گفت: اگرچه با تیم قدرتمندی بازی داریم اما این‌طور نیست که مقابل پرسپولیس دست‌وپا بسته باشیم و قطعا ما هم با برنامه در این دیدار حاضر شده و به فکر کسب 3 امتیاز خواهیم بود.
 
آقایی در واکنش به این موضوع که به اعتقاد خیلی‌ها گسترش فولاد تیمی تدافعی است، تصریح کرد: من اصلا این موضوع را قبول ندارم و بازی‌های ما نشان می‌دهد که مقابل حریفان همیشه در ایجاد موقعیت گل موفق بوده و هیچ وقت دنبال ضد فوتبال نبوده‌ایم. گسترش از جمله تیم‌هایی است که فوتبال شناور و تاکتیکی ارائه می‌دهد و حتما در بازی با پرسپولیس این موضوع را به وضوح خواهید دید.
 
وی با ابراز رضایت از غیبت مهدی طارمی در این دیدار یادآور شد: پرسپولیس از لحاظ بازیکن کمبودی ندارد اما با این حال نمی‌توان غیبت طارمی را در این بازی نادیده گرفت از این جهت که او فوتبالیست خوبی است و غیبت او به سود ما خواهد بود. نقطه قوت پرسپولیس غیر از تماشاگرانش بازی خوب تیمی است که این مسئله کمک می‌کند آنها بازی زیبایی را ارائه داده و در ایجاد موقعیت موفق باشند. با توجه به این مسئله در این مسابقه با این تیم باید با تمرکز بالا بازی کنیم و کمترین اشتباه را در میدان داشته باشیم.
 
مربی گسترش فولاد درباره نتایج این تیم در فصل جاری گفت: اعتقاد من این است که تیم ما بهتر از این‌ هم می‌توانست نتیجه بگیرد چرا که پتانسیل تیمی ما خیلی بالاست و بازیکنان خوبی در اختیار داریم. با این شرایط دنبال این هستیم که رتبه خود را در جدول رقابت‌ها ارتقا دهیم.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: