برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: به دو حوزه مهم شهر مشهد در اختصاص بودجه سال ۹۵ توجه ویژه ای شده است.
 میزان:  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: به دو حوزه مهم شهر مشهد در اختصاص بودجه سال ۹۵ توجه ویژه ای شده است.
محمدباقر نوبخت امروز در حاشیه جلسه شورای هماهنگی و برنامه ‌ریزی خراسان رضوی در جمع خبرنگاران افزود: این نگاه ویژه در حوزه های حاشیه نشینی و زیارت است که در بودجه سال 95 مبالغ قابل توجهی برای این بخش ها در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ردیف بودجه زیارت برای سه نقطه ویژه در کشور در نظر گرفته می‌ شود، گفت: اعتبار مناسبی از این محل فقط برای مشهد در نظر گرفته می ‌شود زیرا این کلانشهر، مقدس ‌ترین نقطه ایران اسلامی است.

نوبخت ادامه داد: 44 طرح از مجموع طرح‌ های مصوب در سفرهای استانی رئیس‌ جمهور در سال 93 اعتبارات 100درصدی خود را دریافت کرده است.

معاون رئیس جمهور افزود: همه طرح‌ های در نظر گرفته شده در این سفر نیز تا پایان امسال یا خرداد سال آینده بودجه‌ های مصوب شده خود را دریافت خواهند کرد.

وی در خصوص سفر گذشته هیات دولت به خراسان رضوی، گفت: در سفر گذشته 78 طرح به ارزش 975 میلیارد در بازده زمانی دو و سه ساله در نظر گرفته شده بود که تاکنون 600 میلیارد تومان از این اعتبار پرداخت شده است.

نوبخت با اشاره به موضوع کشف‌ رود و اعتبارات در نظر گرفته شده برای رفع چالش‌ های آن افزود: بودجه مربوط به کشف رود از محل در نظر گرفته شده تخصیص داده شده است.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی