برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۵
طوفان دزموند در شمال انگلستان موجب تخلیه خانه‌ها، آب گرفتگی معابر عمومی و مرگ یک تن شده است.
فرادید: طوفان دزموند در شمال انگلستان مردم و دولت این کشور را به دردسر انداخته است. در این بین، تصویر الاغ در فضای مجازی منتشر شده که در حال غرق شدن بود، اما نجات یافت.

خر خندان بعد از نجات از طوفان دزموند! + تصاویر

یکی از اعضای تیم نجات حیواناتِ «انیمال هون» متوجه این الاغ شد و درصدد نجات آن از طریق فیسبوک برآمد. ساکنان محلی به سرعت خود را به محل رساندند و با کمک قایق و مربی پاروزنی محلی به کمک آن الاغ شتافتند. این گروه از وسایل غریق نجات برای الاغ نگون بخت استفاده کرده‌اند.
 
خر خندان بعد از نجات از طوفان دزموند! + تصاویر

اما همه چیز آنجایی شروع شد که پای الاغ به خشکی رسید؛ تصاویر منتشر شده حاکی از لبخندی رضایتمندانه بر روی چهره الاغ است.صفحه فیسبوک پایگاه انیمال هون در پست خود نوشت که نام یکی از نجات‌دهندگان الاغ خندان بر روی او گذاشته خواهد شد و او کسی نیست جز مایک. در این پست فیسبوکی آمده «نام او را مایک گذاشتیم. ما با حوله او را خشک کردیم و الان دارد غذای گرم و نرمی را میل می‌کند. او دارد به خوبی استراحت می‌کند. ما حتی به این الاغ چند آنتی بیوتیک دادیم تا سینه پهلو نکند... ما شیفته‌ی فرآیند نجات دادن مایک هستیم و به نمایندگی از همه می‌گویم که لبخند او ارزش این همه تلاش را داشت. از نظرات و حمایت شما نهایت تشکر را داریم.»
 
این مرکز ساعاتی بعد عکس‌های دلگرم‌کننده‌ای را از مایک منتشر کرد و در پستی دیگر نوشت: «مایک دوست دارد به تمام طرفدارانش سلام برساند و از نظرات شما صمیمانه تشکر می‌کند. حال او خیلی بهتر شده است.»
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی