برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۲
در تمرین امروز پرسپولیس هرگاه بازیکنان در شوتزنی به دروازه ناموفق بودند کریم باقری بازیکنان را تنبیه می‌کرد و سرخپوشان مجبور بودند به انجام حرکات شنا بپردازند.
فارس: تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 11 صبح امروز در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید:

* بازیکنان پرسپولیس مطابق معمول از ساعت 11 در سالن بدنسازی مشغول تمرین با وزنه و انجام حرکات کششی و نرمشی بودند.

* در حالی که دیروز نیمه زمین درفشی‌فر پوشیده از برف بود و بازیکنان مجبور شدند در نیمه‌ دیگر زمین تمرین کنند اما امروز کل زمین خالی از برف شده بود.

* مصطفی قنبرپور مربی تیم پرسپولیس در تمرین امروز غایب بود.

* بیش از 30 هوادار در سکوت تمرین امروز شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کردند.

* با شروع تمرین 3 دروازه‌بان پرسپولیس ابتدا زیر نظر ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس به تمرینات اختصاصی گلری پرداختند.

* عبور از موانع و پرش از روی موانعی که چیده شده بود قسمت دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

* بازیکنان سپس به تمرینات تاکتیکی و ترکیبی پرداختند به این صورت که پس از پاس به بازیکن خودی به گوشه‌ای از زمین رفته و از سمت چپ و راست به سانتر کردن می‌پرداختند و بازیکنان باید با ضربات سر یا پا دروازه پیش رو را باز می‌کردند.

* در بخشی از این تمرین زمانی که سانتری برای مهدی طارمی انجام شد همان زمان سوشا مکانی از دروازه‌ بیرون آمد که این مسئله باعث شد تا طارمی به سمت توپ نرود و این موضوع اخطار برانکو به مهاجم تیمش را در پی داشت. برانکو به طارمی گفت که تحت هر شرایطی باید به سمت توپ یورش ببرد.

* در ادامه تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بازیکنان به دو قسمت تقسیم شده و تمرینات اختصاصی را انجام دادند به این صورت که مدافعان زیر نظر برانکو در گوشه‌ای از زمین تمرینات تخصصی انجام می‌دادند و در قسمت دیگر هافبک‌ها و مهاجمان زیر نظر کریم باقری به شوت به دروازه مشغول بودند. در این قسمت از تمرین هرگاه دروازه‌بانان عملکرد ضعیفی داشتند آنها باید به شنا می‌پرداختند و اگر مهاجمان و هافبک‌ها در امر گلزنی خوب نبودند باقری آنها را تنبیه می‌کرد و باید شنا می‌رفتند.

* شوت زنی مهاجمان و هافبک‌ها به سمت دروازه با کری‌خوانی داغ بازیکنان همراه بود به این صورت که مهرداد کفشگری و مهدی طارمی با ضربات چیپ دروازه‌ دروازه‌بانان را باز می‌کردند و این گلزنی‌ها باعث تشویق بازیکنان شد.

* مرتضی قدیمی‌پور دروازه‌بان سوم پرسپولیس در صحنه‌ای از تمرین دچار مصدومیت جزیی شد که مشکل وی حاد نبود و خیلی زود به تمرین بازگشت.

* سوشا مکانی دروازه‌بان تیم پرسپولیس با اشاره به گل آلود بودن زمین تمرین و به شوخی به بازیکنان پرسپولیس گفت که تنها کسی که می‌تواند در این زمین دروازه‌بانی کند علی نظر محمدی دروازه‌بان اسبق تیم داماش گیلان است!

* سوشا مکانی امروز کری زیادی برای بازیکنان می‌خواند و مدعی بود که آنها نمی‌توانند به وی گل بزنند.

* مطابق روزهای گذشته پرسپولیسی‌ها ناهار را در ورزشگاه درفشی‌فر صرف خواهند کرد.

* مرور کارهای تاکتیکی و تمریناتی که برانکو برای بازیکنان تیمش در نظر داشت بخش دیگری از تمرین امروز سرخپوشان بود.

ازیکنان پرسپولیس فردا هم از ساعت 11 تمرین خود را پیگیری خواهند کرد و روز دوشنبه در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف گسترش فولاد خواهند رفت.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: