برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۶
تیم های العربی و مسیمیر از بازی های هفته دوازدهم لیگ ستارگان به دیدار یکدیگر رفتند و هر دو بازیکن ایرانی موفق شدند در این بازی گل زدند.
ورزش سه: تیم های العربی و مسیمیر از بازی های هفته دوازدهم لیگ ستارگان به دیدار یکدیگر رفتند و هر دو بازیکن ایرانی موفق شدند در این بازی گل زدند.

العربی قطر در حالی بازی امروز خود را در برابر تیم قعرنشین مسیمیر آغاز کرد که برای حضور در بین تیم های صدر جدولی نیاز مبرم به سه امتیاز آن داشت.

هم تیمی های دژآگه با هدایت جان فرانکو زولا نیمه اول را با تساوی بدون گل به پایان رساندند و در نیمه دوم شروعی طوفانی داشتند. العربی ابتدا در دقیقه 52 توسط پائولینیو و بعد از آن در دقایق 67 و 82 توسط خوخی و دوترا به گل رسید و در نهایت اشکان دژاگه در دقیقه 2+90 توسط گل چهارم را برای این تیم به ثمر رساند.

سه دقیقه پیش از این گل اشکان دژآگه و در دقیقه 89 محمد نوری، کاپیتان ایرانی مسیمیر تنها گل شان را به ثمر رساند تا شکست این تیم فاجعه بارتر نشود. نوری علاوه بر گلزنی در این بازی در دقیقه دوم این بازی نیز از داور کارت زرد دریافت کرد.

العربی و یاران دژاگه با این سه امتیاز 23 امتیازی شدند و با تفاضل گل پایین تر در رده سوم جدول قرار گرفتند و مسیمیر نیز با همان 4 امتیاز قعرنشین جدول رده بندی لیگ ستارگان قطر ماندند تا نوری و هم تیمی هایش یک قدم دیگر به سقوط نزدیک شوند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: