برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
ظاهرا جدایی هافبک عراقی پرحاشیه از استقلال دلایل به غیر از مشکلات مالی داشته است.
 میزان: هافبک عراقی سابق استقلال در سال‌هایی که بازیکن این تیم بود یکی از پرحاشیه‌ترین بازیکنان محسوب می‌شد.
 
رفتارهای مشابهی که "کرار جاسم" در قبال پول نگرفتن‌های خود می‌کرد، سوژه‌ای تکراری بود که هیچ کس دیگر از آن استقبال نمی‌کرد تا اینکه استقلال و کرار به آخر خط رسیدند.
 
بعد از این جدایی اخبار ضد و نقیضی از این بازیکن در رسانه‌ها شنیده شد. از حضور در تیم  نفت عراق تا این که کرار با سپاهان به صورت پنهانی مذاکره کرده و بعید نیست مقصد بعدی او اصفهان باشد.
 
مهم‌ترین دلیلی که این روزها در مورد جدایی کرار مطرح می‌شود بحث اضافه وزن و چربی‌های این بازیکن است. تست‌های پزشکی کرار نشان می‌داد او اضافه وزن دارد و باید این چربی‌ها را آب کند.
 
این‌طور که گفته می‌شود چربی کرار، 24 بوده و این عدد از لحاظ پزشکان استقلال ناآمادگی و اضافه وزن بازیکن محسوب می‌شده است.
 
گویا کادر پزشکی استقلال بارها به این بازیکن هشدار داده بود ولی هر بار که کرار قصد داشته این مقدار چربی اضافه را بسوزاند با سوژه جدیدی از تیم جدا می‌شده و با همان چربی دوباره به تمرین برمی‌گشته است.
 
دلیل دیگری که استقلالی‌ها را مجاب به کنار گذاشتن کرار کرد، رفتارهای او در رختکن و در حین تمرین بوده است. به گفته شاهدان، کرار وقتی پول دریافت نمی‌کرد با حالتی عصبی وارد رختکن می‌شد و به مسئولان استقلال فحاشی می‌کرد.
 
کرار در قبال هم تیمی‌هایش هم رفتار درستی نداشت و با تندی با آنها برخورد می‌کرد. بازیکن جنجالی استقلال با این رفتارها همه را خسته کرده بود.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: