برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۹۰۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
تریبون آزاد دانشجویی با عنوان شهریه دانشجویی در جیب مافیای قدرت یا ثروت با اعلام واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد برگزار نخواهد شد.
مهر: بسیج دانشجویی واحد علوم تحقیقات قرار بود تربیون آزاد دانشجویی با عنوان شهریه دانشجویی در جیب مافیای قدرت یا ثروت را ۱۶ و ۱۷ آذرماه با حضور علیرضا زاکانی و فرهاد دانشجو برگزار کند که طبق اعلام این واحد دانشگاهی این برنامه هیچگونه مجوزی از سوی کمیته نظارت دانشگاه نگرفته و طبعاً غیرقانونی است.
 
در اطلاعیه واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد در این خصوص آماده است:
 
«تمامی برنامه ها، نشست ها، سخنرانی ها و غیره طبق بخشنامه دانشگاه باید در کمیته سه نفره ناظر در دانشگاه مطرح و به تصویب برسد و در غیر اینصورت برگزاری هرگونه برنامه بدون مجوز هیات نظارت غیرقانونی تلقی می شود.
 
برنامه به اصطلاح تریبون آزاد شهریه دانشجویی در جیب مافیای قدرت یا ثروت نیز هیچ گونه مجوزی از سوی کمیته نظارت دانشگاه نگرفته و طبعاً غیرقانونی است.
 
تنها برنامه مصوب در واحد علوم وتحقیقات به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو، برنامه های مشارکت تشکل های دانشجویی و اساتید و با حضور مهندس باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی است که این برنامه راس ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۱۶ آذرماه برگزار می شود.»

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: