برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
بارش برف در کردستان سبب شد که مدارس شهرستان های سنندج، قروه، دیواندره، کامیاران، بیجار، موچش و کلاترزان در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی در نوبت صبح امروز یکشنبه تعطیل شود.
مهر: بارش برف در استان کردستان که از ساعت سه بامداد امروز آغاز شده بود باعث تعطیلی مدارس در نوبت صبح در برخی از شهرستانهای این استان تعطیل شد.
 
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در گفتگو با مهر عنوان کرد: با توجه به بارش برف و همچنین یخبندان در سطح جاده ها، مدارس نوبت صبح شهرستان های سنندج، دیواندره، کامیاران، بیجار، موچش و کلاترزان در دو مقطه ابتدایی و راهنمایی در نوبت صبح تعطیل است.
 
علیرضا منتشلو بیان کرد: برای تعطیل اعلام کردن نوبت ظهر مدارس نیز هنوز تصمیم گیری نشده است و در صورت ادامه این روند جوی برای تعطیل اعلام کردن مدارس برنامه ریزی خواهد شد.
 
بارش مناسب اولین برف پائیزی در استان کردستان از ساعت سه بامداد امروز یکشنبه آغاز شده است و بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی این موج بارشی سراسر استان کردستان را فراگرفته است.
 
در حال حاضر بارش برف در شهر سنندج و هم ی خزدگی سطح جاده ها باعث شده است که ترافیک سنگینی در اکثر خیابان ها و معابر این شهر ایجاد شود و تردد مردم و وسائل نقلیه به کندی صورت می گیرد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: