برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۳
مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد این باشگاه علاقه ای به استخدام جاسم کرار ندارد.
مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد این باشگاه علاقه ای به استخدام جاسم کرار ندارد.

اصغر باقریان گفت: در طول مدت حضور ایگور استیماچ در باشگاه سپاهان تعامل خوبی ایجاد شده و او سه برنامه برای ادامه فعالیتش ارایه کرده است. او مربی خوب و کاربلدی است و قطعا با حضور این مربی شرایط سپاهان بهتر خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در رابطه با شایعات اخیر مبنی بر بازگشت رحیمی به عنوان مدیرعامل، گفت: من هم این خبر را از طریق رسانه ها شنیده ام اما فکر می کنم تغییر مدیرعامل وظیفه مجمع باشگاه است. تا آنجایی که من شنیده ام هیات مدیره تا این لحظه هیچ صحبتی برای تغییر مدیرعامل باشگاه نداشته است و اخبار منتشر شده حاشیه سازی است.

وی درمورد اظهارات پرویز مظلومی مبنی بر اینکه باشگاه سپاهان یکی از بازیکنان مصدوم خود را در اختیار تیم امید قرارنداده است، اظهار کرد: سپاهان هر زمانی که لازم بوده بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی بزرگسالان و امید قرارداده است. نمی دانم منظور پرویز مظلومی چیست و کدام بازیکن ما را می گوید اما ما هیچ مشکلی با این مساله نداریم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درخصوص مذاکره با جاسم کرار برای حضور در این باشگاه، گفت: هیچ صحبتی با جاسم کرار نداشته ایم و به دنبال جذب این بازیکن حاشیه ساز هم نیستیم. تیم ما فقط یک بازیکن خارجی می تواند جذب کند و این کار را هم طبق نظر سرمربی خود انجام می دهیم.
منبع: ایرنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: