برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۸
بازیگر سینما و تلویزیونی کشورمان پیش از ظهر امروز در یکی از مراجع تجاری جزیره کیش با سرمربی پرسپولیس روبرو شد و با وی به خوش و بش پرداخت.
با اعلام اینکه تمرین امروز پرسپولیس در اردوی کیش تعطیل است بازیکنان این تیم پیش از ظهر امروز برنامه‌های تفریحی مدنظر کادر فنی خود را انجام دادند.

پرسپولیسی‌ها در ساعت 10 صبح عازم کشتی تفریحی شدند و حدود 2 ساعت را در این کشتی سپری کردند. در کشتی برنامه‌های مفرح و شادی برای بازیکنان پرسپولیس در نظر گرفته شده بود که این مسئله باعث رضایت برانکو شد و بازیکنان هم به ریکاوری روحی و ذهنی پرداختند تا خستگی تمرینات پرفشار چند روز اخیر را از تن به در کنند.

عکس یادگاری سید جواد هاشمی با برانکو

بعد از این برنامه هم با اعلام برانکو بازیکنان پرسپولیس در اختیار خودشان بودند تا اگر قصد استراحت دارند در اتاق‌هایشان استراحت کنند و اگر قصد گشت و گذار در جزیره را دارند بتوانند به برنامه‌هایشان برسند اما با اعلام سرمربی پرسپولیس کلیه بازیکنان باید در ساعت 20 در هتل پارمیس محل اقامت پرسپولیس حضور داشته باشند.

برانکو هم همراه دستیارانش طبق عادت همیشگی برای صرف قهوه به یکی از مراجع خرید جزیره کیش رفت و حضور او باعث تجمع مردم اطراف سرمربی پرسپولیس شد. اکثر کسانی که سرمربی پرسپولیس را می‌دیدند از وی تقاضای عکس یادگاری می‌کردند. برانکو هم با روی گشاده با همه حتی کودکان خردسال عکس یادگاری گرفت.

از نکات جالب توجه امروز برخورد سیدجواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیونی کشورمان با سرمربی پرسپولیس بود. این دو نفر دقایقی با هم صحبت کردند و سپس عکسی به یادگار با هم گرفتند. هاشمی همچنین برای برانکو و پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.

همچنین تمرینات پرسپولیس از فردا در دو نوبت برگزار خواهد شد اما طبق برنامه قرار بود پرسپولیس فردا یک دیدار تدارکاتی برگزار کند که هنوز این حریف تدارکاتی پیدا نشده و این مسئله ابهام دارد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: