برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
تمرینات تیم فوتبال سپاهان اصفهان صبح روز پنجشنبه و بعد از سه روز استراحت در ورزشگاه فردوس اصفهان از سر گرفته شد.
مهر: تمرینات تیم فوتبال سپاهان اصفهان صبح روز پنجشنبه و بعد از سه روز استراحت در ورزشگاه فردوس اصفهان از سر گرفته شد.

بر اساس اعلام کادر فنی تیم فوتبال سپاهان، تمرینات این تیم اصفهانی بعد از دیدار مقابل گسترش‌فولاد تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مدت سه روز تعطیل شد و این تیم اصفهانی از روز پنجشنبه تمرینات خود را در اصفهان آغاز کرد.

ایگور استیماچ، سرمربی سپاهان که دوشنبه برای استراحت راهی کشور خود شده بود، عصر روز چهارشنبه به ایران بازگشت و از صبح امروز، تمرینات این تیم اصفهانی را زیر نظر گرفت.

در تمرین تیم سپاهان همه بازیکنان این تیم اصفهانی به جز ملی‌پوشان تیم امید حضور دارند و زیر نظر سرمربی تیم خود به تمرین می‌پردازند.

سرپرست سپاهان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تمرین این تیم اصفهانی گفت: در حال حاضر محمد روشن‌دل و فاضلی، به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید در تمرینات سپاهان شرکت ندارند.

خوروش افزود: همچنین علی کریمی، بازیکن سپاهان به دلیل مصدومیت نتوانسته در تمرینات حضور پیدا کند و همچنان فعالیت‌های درمانی خود را دنبال می‌کند.

سرپرست سپاهان درباره زمان بازگشت بازیکنان برزیلی این تیم نیز اضافه کرد: پریرا و پادوانی، دو بازیکن برزیلی سپاهان نیز که به کشور خود بازگشته‌اند، تا دو سه روز آینده به تمرینات سپاهان اضافه می‌شوند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: