برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۳
سایت اصولگرای صراط نیوز در واکنش به اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد درباره اهانت به دیگران به نام وی نوشت؛ اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد در قم درباره فحش دادن به دیگران به نام او، تعجب برخی اهالی سیاست را به دنبال داشته است.
سایت اصولگرای صراط نیوز در واکنش به اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد درباره اهانت به دیگران به نام وی نوشت؛  اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد در قم درباره فحش دادن به دیگران به نام او، تعجب برخی اهالی سیاست را به دنبال داشته است.

احمدی نژاد در دیدار با اعضای شورای تبیین آرمان های انقلاب و بازخوانی خط نورانی امام (ره) استان قم گفته است: "این بسیار اشتباه است که برخی بنام بنده به دیگران فحش داده و اهانت می‌کنند. این بد‌تر از این است که به خود من فحش بدهند. زیرا کسی فحش می‌دهد که اصلا منطقی ندارد و دنبال اثبات خود و قدرت طلبی می‌باشد. بنده راضی نیستم به نام دفاع از من به هیچ احدی در این عالم توهین شود."

اظهارات احمدی نژاد در حالی است که او در ماه های گذشته از اظهارنظر درباره مسائل مختلف کشور به ویژه در دو حوزه توافق هسته ای و انتخابات خودداری کرده و واکنش هایی تکراری مانند لبخند یا عبارت "موفق باشید" را به عنوان پاسخ تحویل داده است.

در سکوت احمدی نژاد، برخی تحلیل ها از شرکت یا عدم شرکت اطرافیان او در انتخابات یا اظهارنظرهای آنان درباره توافق هسته ای هم دست به دست شده است. با این وجود، معلوم نیست منظور دقیق احمدی نژاد از فحش دادن به دیگران با نام او، چیست و چه خبر یا اتفاقی به او گزارش شده که این چنین به واکنش وادار شده است.

احمدی نژاد البته اخیرا از محمدرضا رحیمی هم در کنار اسفندیار رحیم مشایی حمایت یا دلجویی کرده و او را "مظلوم" دانسته است که مقایسه اظهارات او با بیانیه اعلام برائتش از اقدامات رحیمی، خبرساز شد. شاید بتوان گفت منظور احمدی نژاد تحلیلی هایی بود که بعد از صدور حکم معاون اولش از مواضع او دست به دست شد. هرچند به نظر می رسد ماجرا بزرگتر از آن است که با چند تحلیل ساده بتوان آن را فیصله داد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: