برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۸۹۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
نگران مصاحبه اش بود. برای محمد اصفهانی بسیار مهم است که مخاطبانش درباره او چطور بیاندیشند. شاید برای همین است که حضور کم رنگی در رسانه ها دارد.

وقتی آمد نیم نگاهی به استودیو برنامه انداخت، آن هم درست زمانی که عکس وزیر بهداشت دولت دهم بر روی نمایشگرهای برنامه بود، خنده ای کرد و از پله ها بالا رفت. رضا رشیدپور که از قدیمی ترین دوستانش است را در آغوش کشید و گفت: "رضا چه بلایی می خواهی سرم بیاوری؟! عکس خانم دستجردی را برای چی گذاشتی”؟

از حرف هایش پیدا بود که با ذهن آماده ای به برنامه آمده است. میگفت مصاحبه سالار عقیلی و شیلا خداداد را کامل دیده است تا برای یک مصاحبه سخت آبدیده شود.

اصفهانی

اصفهانی از بعضی برخوردهای حذفی مسئولان فرهنگی کشور هم گلایه کرد و گفت: اگر به یک خواننده می گوییم با فلان رسانه کار نکن باید رسانه جایگزین برایش تعریف کنیم.

زمانی که وارد استودیو شد علاوه بر برخورد صمیمی اش با عوامل برنامه، چالشی نیز با رشیدپور بر سر اینکه بر کدام صندلی بنشیند داشت!

بعد از پایان بخش اول برنامه چند دقیقه ای را در استودیو قدم زد. دستانش را مدام به هم می فشرد انگار که از چیزی نگران بود.

وقتی یکی از عوامل برنامه به او گفت که از طرفدارهای قدیمی و پروپاقرصش است، گفت: مردم همیشه به من لطف داشته اند و من هم در حد توانم برای انها کار کرده ام اما باید با مردم روراست بود. برخی در اینستاگرام گلایه می کنند که چرا کار جدید نمی دهی؟ من همه تلاشم رضایت انهاست اما خب باید بگویم که محمد اصفهانی ۹۴ توانش همین است.

جمله اخر را با ناراحتی تمام کرد و بر روی صندلی اش نشست تا بخش دوم آغاز شود.

وی بعد از پایان مصاحبه و خواندن یکی از شعرهایش رو به بچه های پشت صحنه کرد و گفت: چطور بود؟ همه برایش دست زدند و گفتند عالی بود.

اصفهانی قبل از خروج از لوکیشن به رضا رشیدپور گفت: من خود آن سیزدهم محسن چاووشی را گوش کن. و با صدای خنده طرفداران چاووشی در پشت صحنه از لوکیشن بیرون رفت.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی